Jump to content

ferni

Members
 • Posts

  441
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Kielce/Wuwua

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

ferni's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In Rare

Recent Badges

19

Reputation

 1. Hej W trakcie wypełniania formularza Tax na turbo squidzie trzeba wpisac Tax Identification Number (TIN). O jaki numer chodzi? Nasz polski NIP ? Czy - Kilka lat temu byłem w stanach i mam nadany Social Seciurity Number czy to ten sam numer co (TIN) ?
 2. Hej Miśki kochane zdradzicie tajemnice w jakim przedziale cenowym mogę się spodziewać zlecenia jeżeli chciałbym takowe zlecić? Jeśli ktoś może to poproszę przedział cenowy osobno dla człowieczka oraz pieska. Możliwe że rigi musiałbym w późniejszym czasie podpiąć pod inne modele. Postać: - rigowanie postaci (człowieczek cartoonowy) - mimika twarzy - musi być w 3ds maxie (2015) - tylko rig bez animacji Coś na ten styl: mimika Piesek: - bez sierści - rigowanie postaci (człowieczek cartoonowy) - mimika twarzy - musi być w 3ds maxie (2015) - tylko rig bez animacji
 3. Witam Z racji tego że nie ma wątku Unreal 4, to pytanie wstawię tutaj. Chciałem kupić engine, ale mam problem z transferem płatności, czy ktoś miał ten sam problem ? Pisałem do epicka ale niestety nie mogę się doczekać odpowiedzi. Pozdro
 4. A ja mam takie pytanie, żeby tak wszystko nie było z komputera to czy można własnoręcznie coś ulepić z gliny ? Czy tylko z komputera ? :)
 5. Witam Przedstawiam jedną z mich rzeźb ukończoną co prawda kilka miesięcy temu ale dopiero teraz zdobyłem się na wrzucenie jej na forum. Rżeźba wykonana z plasteliny o kolorze cielistym którą mieszałem z "Super Sculpey" w celu utwardzenia figurki w wsposób wypalania w piekarniku. Figurka wykonana na bazie stelarzu z drutu owijana papierem i folią aluminiową ze wzgląd na oszczędność gliny. Podstawka to zwykła deseczka. Rzeźba ma od podstawki do najwyższego punktu ok 30 cm. Jeżeli chodzi o czas wykonania to hymmm kilkanaście tygodni maxymalnie 2-3 godziny przy jednym podejściu ale oczywiście z przerwami kilkunasto dniowymi wynikające z lenistwa :) lub pracy nad inną rzeźbą. To chyba tyle, czekam na opinie, pytania no i oczywiście pozdrawiam wszystkich sculpejów.
 6. Dałeś rade, było pociągnąć temat i wystartować do "Dominance War V" Pozdro ode mnie 5*
 7. Figurki wyglądają naprawdę fajnie szczególnie 2 pierwsze, faktycznie w niektórych miejscach proporcje leża, ale warto ten błąd naprawić przy następnych modelach, możesz napisać z czego są zrobione i czy próbowałeś je odlewać ?
 8. witam Jedno małe pytanie czy robił ktos w tym : http://www.allegro.pl/item697099546_koh_i_noor_masa_modelarska_dla_rzezbiarzy_550g.html#gallery Pozdro
 9. Hej Jedyna co mi się nie podoba w twojej pracy to zbyt wielki chaos jaki się dzieje, Ja bym troszkę to uprościł. może podpiąć tę krowy do wozu w tedy kamerkę dać od ich frontu od dołu i łby mogłyby mieć odwrócone w stronę balonu. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 10. no i w końcu zmęczyłes, kolorki ładne w studiu no i fronta gratuluje
 11. Ale masz Mumin cierpliwość męczysz to i męczysz he:)
 12. według mnie rewelacja, stanowczo zaliczam do czołówki ...
 13. dla mnie świetne szczególnie ujęcia z owockami.
 14. według mnie również wizki zasługujące na 7 cudów świata
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy