Skocz do zawartości

[portfolio] i czy ja z tym znajde robote?! ;)


Plastique

Rekomendowane odpowiedzi

Heloł!

Zauważyłem że ostatnio wysyp teczek troche, no i ja swoją też dokładam.

 

Musze zacząć od tego że to beta dopiero i wiele rzeczy tam nie halo, ale cała sprawa robiona w wielkim pośpiechu i pod presją otczenia także zapowiada sie jeszcze kilka poprawek. Ogólnie stronka ma mieć charakter reprezentacyjny co IMHO i o zgrozo wogle mi niewyszło, no ale trudno sie mówi.

 

Na stronce także moj pierwszy życiu (no może drugi) demoreel, zmontowany przed chwilą w poł godziny, jego zapewne też poprawie bo aż sie prosi o synchro porządne.

 

Jestem jak zwykle otwarty na C&C nawet te bardzo surowe. No i to chyba tyle narazie. Zapraszam

 

12-27@140208_Clipboard02.jpg

 

http://soltys.biz/archive/index2.html

 

screen_soltys.biz.jpg

 

P.S - Nie zjedzcie mi bandwidtha całego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

troszku czytelniejsze menu, wyraźniejszy scroll. Tą ramkę z nazwą kategorii bym wywalił, zostawił sam napis. Animacje flashowe bardzo fajne, ogólnie pozytywne wrażenie, wyszedł bym tylko poza ramy tełka, może by tak na pełny ekran ?. Ogólnie jestem na tak, fajnie się zapowiada :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorek - cenne uwagi, dzieki stary :-)

 

erwfed - scroll myszki to dobry pomysl, dzieki :)

 

hax0r - dzieki za posta, pozdrawiam

 

vv3k70r - mam nadzieje ze Twoje slowa okażą sie prorocze, pozdrawiam :)

 

Hunter - prologic hmmmm fajne by to bylo, rzeczywiscie :) dzieki za posta, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardzo podoba...ładna strona...po za niektórymi wyjątkami o którym była mowa wcześniej...(moje klimaty)...:P

To zależy jaką chciałbys robotę znalesc, czy w low poly, czy wizualizację...Troszkę tego zabrakło w twoim folio...Musisz po prostu nabrac nieco więcej skilla. I bedzie okej. Masz duże możliwości.

Ale co najważniejsze, widzę że czujesz sie dobrze w robieniu stron. I w tym sie baw, jak najdłużej...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za posty i refleksje :-)

Jonasz_Real - dzieki za pozytwyną opinie, rzeczywscie chyba najwiecej mam do powiedzenia w webdezajnie.

 

Maceo - dzieki za opinie, masz racje okropna literówka, na swoją obrone mam że to stara pracka bardzo :-)

 

Master Kiełbaster - Już tam byłem, wyrzucili mnie po dwóch godzinach bo więcej zjadłem niż nazbierałem. Taktycznie lepsze są szparagi.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastik -> akurat mi się ten pomysł (który zaraz przedstawię) podoba sam w sobie (nie nalegam jednak aby go wdrożyć ;) ).

oglądam Twoje sajta i leci sobie muzyczka w tle z foobara. To co IMHO pasuje jako tako nazywa się:

Tosca - Honey (Spatone 1 Dub) ze składaneczki Erotic Lounge ;)

 

Na stronie szczególnie podoba mi się ta kropla i dźwięk stereo osoby ciągle łażącej za oglądającym. Ogólnie fajowo wykonane :)

 

Powodzenia w znalezieniu spoko pracodawcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo reel przyjemny :) W ruchu to wszystko wyglada duzo ciekawiej niz obrazki na stronie. Zostan przy zabawie animacja! Jak bym mial cos ogolnie doradzic, to polecam przycisnac rysunek i fotografie, z fotografii chodzi glownie o kompozycje i nauke ciekawszego operowania swiatlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru - fajniutki ten numer co napisales :-) bardzo mozliwe ze go tam wsadze, albo czesc przynajmniej. pozdrawiam!

 

leander - dzieki za dobre wskazowki, animacja mnie bardzo kreci i napewno z Nią zostane, tylko niewiem jeszcze w jakiej formie... a na dzien dzisiejszy to mam mieszkano i szkole do oplacenia i sila rzeczy musze postawic na dzialy grafiki na ktore jest popyt. Jeszcze raz dzieki i serdecznie pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności