Skocz do zawartości

Postac 3d: Patti - pies obronny


Gość Felicia

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc robaki !!!! :D

Chcialam sie z wami podzielic moim nowym odkryciem. Jestem utalentowana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hurraaaaaa !!!!!! Spojrzcie namoje arcydzielo... na pattiego: moja pierwsza praca w 3dsmax.. czyz on nie jest uroczy [lol2]

patti.jpg

:o:o:o

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

czesc!

i tutaj widac co dizewczyna chce zrobic na poczatku w 3d, a co chce zrobic chlopak :D.

Roznice sa kolosalne, i jak tutaj zyc z takim \"innym\" gatunkiem ;PPP.

A tak na serio, to zmien kolorki, i bedzie lux :)... i cos tam z tymi oczkami nie tak :D... i witamy na forum :))).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w3lComE niewiasto!! ;)

Hehe, pisio słodki... jeeez, te piekne oczka... no naprawde - wystarczy ruszyc troche wyobraźnia i świat staje się cukierkowy... Chociaż z drugiej strony ta niecodzienna poza nadaje mu nieco agresywności...

Heh... teraz na serio - początek typowy, ajk się nie wypalisz po 2 miechach to będą z Ciebie ludzie :-) Btw. Ile masz latek dziewczynko?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piesio powala! hahaha!

najbardziej podoba mi się ten wywalony jezor! ;)

Za poczucie humoru masz u mnie wielkiego plusa! Oby tak dalej :) Mam nadzieję, że wrzucisz tu do nas coś swojego od czasu do czasu, bo powiało taką wierzością! To się nazywa podejście do grafy... pełna swoboda twórcza! I to mi się podoba! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać muszę, że coś w sobie ten piesek ma. Nie wiem jeszcze co ale... jest trochę podobny do mojego teriera :o :P .

Mam nadzieję, że nie jest to ostatnia twoja praca.[soczek]

 

Btw. Ile masz latek dziewczynko

[lol2] Dziewczynką to Ona raczej już niejest (22 lata o ile potrafię jeszcze liczyć :D)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności