Jump to content
Sign in to follow this  
rebuzz

Jezyk Angielski....ENGLISH or something like that :P

Recommended Posts

Mam prosbe.... :D

Ucze sie tego angola...i ucze...i ucze....i sie CHCE nauczyc....bo bedzie mi napewno kiedys potrzebny..... i mam pytanko czy znacie moze jakies stronki z nauka Angielskiego....kursy, porady, czasy... itp.... Z gory dzieki .....

Daj spokoj. Nikt nie uczy dobrze angielskiego za darmo. Szkola, kursy, wyjazdy... nic innego. Nic nie zastapi kontaktu z nauczycielem, tudziez kims, kto mowi w danym jezyku.

Drug jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj....ja chodze na kursy ale jeszcze chce cos dodatkowego ...... A pozatym nie radz mi w taki sposob....

i prosze o jakies adresy....a nie rady na zycie......

( DZIEKUJE )....

Nie wiem co to za kursy, skoro szukasz lekcji na stronach www.

Ale co ja tam wiem...

Guest User190

Hehe.... a może by tak szkoła j. angielskiego?? osobiście nie korzystam, bo nie potrzebnma mi była, ale przed maturką pasuje jakoś się podszkolić i pokazać, że ocena w szkółce była zasłużona :-))

Wiec tak :

Pozdrowienia z Littlehamton w stanie West Sussex , 2 godziny od Londynu , i przyjechalem tu 2.07.2003 r , nie umiejac nic a nic mówiec po angielsku teraz wyjerzdzam 23.09.2003r i wiem co to znaczy to czy siamto .... To chyba jest najlepszy sposób , poprostu wyjechac do angli i tu sie uczyc , NIe mozesz mówic po polsku bo nikt ciebie nie rozumie wiec musisz rozmawiac po angeilsku co daje ci wielkie mozliwosci i szybsza nauke jezyka :D

Powodzenia

polecam książeczke Henryka Krzyżanowskiego - 101 testów bla...coś... tam... wkuwanie na pamięć wszystkich testów + jakieś parafrazki = znasz język lol :)

polecam tez sciagnac sobie (emule, soulseek, w ostatecznosci kazaa...) jakies mp3 z nauka. ja tak zrobilem w przypadku hiszpanskiego. calkiem fajne.

no jak wpiszesz np learning english, courses czy cos podobnego to powinienes znalezc. ja tak szukalem tych swoich.

Rebuzz, polecam ci program English Teacher, spakowany zajmuje jakieś 5mb, jak chcesz wiedzieć więcej to wal na GG :)