Skocz do zawartości

Scena 3D: optimus co nie wyszedł xD


Beatou

Rekomendowane odpowiedzi

optimus7.jpg

 

Ammm troche nie wyszedl bo robilem z glowy i kabina za mala wyszla :P mam tego swiadomosc i prosze tego nie komentowac :D Pracka jest zrobiona zwyklym scanlinem z light tracerem.. na sprzecie Athlon XP 1800+ , grafa zintegrowany geforce 2 i 390 RAM. Renderowało sie kilkanaście minut.. To chyba by było na tyle.. więcej grzechów nie pamiętam xD

 

pozdrowienia!

 

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no dzięki temu że kumpel po fakcie wysłał mi materiały typu "screeny z kreskówki" dowiedziałem się że optimus miał taką ogromną klatę wielkości kabiny od Tira heh Ten model i tak skalowo jest większy więc tym chyba nadrobiłem ;) ale jest za płaska z resztą optimus nie optimus :P

 

co do rzutu to kamerkę ustawiłem ;) aha i jeszcze zapomnialem dodac ze to 3D studio max 6 jakby ktoś chciał koniecznie to wiedzieć xD

 

a światełko właśnie takie chciałem..żeby było ciemno i żeby wyglądał na opuszczonego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba macie racje.. na model przeznaczylem wiecej czasu a na reszte za mało.. da sie to jakoś do WIP'a przenieść panie moderator?:> może jeszcze to odratuję.. tylko nie mam żadnego v-ray ani brazila bo mnie nie stać ;/ myśłicie że scanlinem z lighttracerem dam rade cośz tego wykrzesać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności