Skocz do zawartości

Zaczynam przygodę z grafiką komputerową!!!


mateusz14212

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Jaki program mi polecacie do zaczęcia zabawy z grafiką komputerową???? Aktualnie mam program: 3D studio max 8. Nie będzie na początek za trudny. Mam jeszcze książkę z HELIONA. Są jakieś polskie wersje 3ds max lub jakieś spolszczenia do 8???? Z góry dzięki.

 

Mateusz14212

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mateuszczternaściedwieściedwanaście: jesli to twoje pierwsze forum na jakim jesteś to i tak nie wybaczę: use the Search button! setki razy poruszano ten temat! miliony razy odpowiadaliśmy na takie pytania!

 

i do razu uprzedzam kolejne pytanie: tak! najlepiej uczyć się za pomocą help'a (F1) i tutoriali w internecie. (gdzie jest i jedno i drugie - znajdź sam!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rowr za link. Mam to ale nie mam tego projekt.exe. Jak na razie nie mam więcej pytań. Jak zrobie wszystko co jest napisane w tamtym co mi dałeś to do piero będę się pytał ale najpierw poszukam czy nie było tego pytania co mnie będzie interesowało :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti: Całkowita racja. Później jakiś angielski tutorial i nie będzie szło zrozumieć. Zresztą cała grafika i w ogóle wszystko co związane z kompami wykorzystuje ten język. Trza się go nauczyć po prostu, innego wyjścia nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chaveti & Mathrix - macie zupełną racje. Też chciałem się uczyć interfejsu maxa używajac spolszczenia no ale po obejżeniu tutoriali

to ma poważny problem bo nie wie dokładnie co robi.

Spolszczenie może pomóc na samiutki początek żeby trochę się oswoić z Maxem no ale nie polecam daszego działania w polskim maxie bo tak jak pisali moi poprzednicy ;

jeżeli będziesz się uczył z tutoriali to polski będzie ci tylko przeszkadzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności