Skocz do zawartości

rysunki


raf23b

Rekomendowane odpowiedzi

[ATTACH]37356[/ATTACH]

 

[ATTACH]37357[/ATTACH]

 

[ATTACH]37358[/ATTACH]

 

[ATTACH]37359[/ATTACH]

 

Witam wszystkich serdecznie,

Piszę tu pierwszy raz. Chciałbym pokazać kilka swoich rysunków. Szczerze powiem, że jeszcze nigdy nie pokazywałem ich szerszej liczbie osób. Dlatego tym bardziej jestem ciekawy opini, uwag a nawet surowej krytyki - ta ostatnia jest czasem bardzo pomocna w dalszym tworzeniu. Rysunek i malarstwo to tylko moje hobby, ale będę bardzo wdzięczny za szczere oceny.

Pozdrawiam,

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no rowniez mi sie podobają.. całkiem całkiem są.. zwłaszcza ostatnia (kolorki b. fajne)

wydaje mi się jednak, że masz problem z elipsami tj. z perspektywą okrągłych przedmiotów takich jak dzbanek np.

wyglądają jakby były poprzechylane względem siebie, a nie poziome.. ale to na szczęście łatwo wyćwiczyć :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze jak ktoś zauważy coś na co wcześniej nie zwracałem uwagi

Pozdrawiam

 

ano tak jest zawsze.. jak siedzisz jakiś czas nad rysunkiem to się do niego przyzwyczajasz i przestajesz widzieć, że krzywo jest itp., zerkaj sobie od czasu do czasu w lusterku na pracę...pomaga:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za wstawiane opinie i uwagi. Na pewno się przydadzą. faktycznie jak popatrzyłem w domu na rysunki to z tą skalą szarości nie jest tak jak powinno być - trzeba nad tym popacować, ale tak jak pisałem wcześniej, rysując samemu człowiek nie jest w stanie wychwycić wszystkich błędów. Dlatego też tym bardziej wszystkie uwagi na tym forum są cenne dla mnie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności