Skocz do zawartości

Kolejny potworek


madman1987

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się, w domciu pozostałem wierny maxowi :) Model robiony dość pokrętnie. Wymodelowany w maya, zmapowany w wings, potem przemapowany w ightwave, rig w maxie natomiast tex standardowo ps. Ufff, ale dobrnąłem do końca :) Wiem, że jest jeszcze sporo do dopieszczenia, ale chcę już się zabrać za coś następnego- kiedyś peweni skończę. Nadal uczę się rbić kolor pod normala ^^

Pozdrówki

squasherfinalix1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dziwne swiatlo dales w scenie. Daj moze rendera z jednym swiatlem na grey.

Sporo tri poszlo na klate, troche IMO niepotrzebnie. Ale ja sie nie znam.

Modelik spoko, texta tez daje rade, ale jak juz wyzej wspomnialem troche dziwnie wyglada przy tym swietke, zielonkawo czerwonym.

Dodatkowo "stopy" az prosza sie o wiekszy detal, np kopyta albo cos. Szpony na lapach tez IMO lepiej by wygladaly jakby byly z koscca a nie z jakiejs dziwnej skory. Fajnie wygladaja pajacyki na glowie i klata, IMO zyly na udach powinnny byc wypukle anie wklesle. Troche nieczytelne oczy. Czerwone przy czerwieni skory IMo za bardzo sie zlewaja, niebieskie badz zielone z lekkim dymkiem na alphie bardziej by pasowaly. Podoba mi sie detal plecow.

 

Tak trzymaj man ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny jest - fajnie pokazales wielkosc tego bydlaka za pomaca bipeeda :D

 

troche mu oczu nie widac i troche mi dizajan kuleje (np. bardzo chude biodra w porownaniu z byczymi udami...)

 

no i texturka tez jakas taka nijaka - w sensie - nie ma jakiegos pomyslu - ot tak jakby pare kolorow wrzuconych na postac - na tym obrazku z tylu to na ramionach widac

 

dobrze jest - ale kurcze - szkoda, ze rzucasz juz...

 

pozoa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności