Skocz do zawartości

Postać


wizz

Rekomendowane odpowiedzi

Ćwiczem skilla na tym potworku, concept zajomałem od EA ( Bitwa o Środziemie ) :P Mam nadzieje że mi sie uda jakiś detal dorobić typu naramiennik i broń może nawet jakaś normalka sie pojawi. Większość zrobiłem w XSI próbowałem w modo troche dorobić ale nie wiem czemu modo psuje siatke po exporcie do OBJ i trzeba później wszystko naprawiać :/

 

3790 tris

 

giant_shade.jpg

 

giant_wire.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wporzo jest - troche w siatce jeszce popstrykac i bedzie guadko

 

nie podobaja mi sie okolice piet - nie ma przewezenia w miejscu kostki nad pieta tak jakby i podeszwa stopy tez jakos tak puasko idzie (wyglada jakby platfuza mial ostrego) i nie wiadomo co jest na koncepcie wiec w sumie tak sobie gadam...

 

popo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj - teraz widac ze troche nie trafiles z modelem w koncept... bo jakby patrzec na twoj model - to wyglada jak dziwna maupa - a na kocenpcie to jednak gad jest jakis bardziej... zupelnie inna budowa pyska... (chyba oczu szczegolnie)

 

ps. na koncepcie tez mi sie nie podoba rozwiazanie piety (przynajmniej w rzucie z boku)... :) - fajnie mu te piety wygladaja na rzucie z tylu - tak troche sie podwijaja do gory jakby (cos jakby podeszwa trekkingowego buta. np. salomona :)

 

paopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności