Skocz do zawartości

Scena 3D: Parthenon


Gość BiX

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.. To moja pierwsza scenka 3D zrobiona do końca i pierwszy raz zakładam tu wątek :)

Takie tam dwa renderki:

 

render1024x76810r3qj9.jpg

 

render1024x76810r2bf5.jpg

 

Pozdrawiam!

Mam nadzieję, że chociaż troszeczkę się spodoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

partenon - łaźnia męska w Atenach

 

pantenon - świątynia rzymska w której oddawano cześć siedmiu bogom.

 

Który budynek z tych zrobiłeś? Wydaje mi się że pantenon bo mi to na łaźnie nie wygląda :) popraw temat.

 

Co do scenki to ładna jest, klimatyczna, ale mogłeś nie używać podczas renderingu filtra wyostrzającego krawędzie :/

 

PS

Refleks w photoshopie dodany? lepiej by wyszedł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miałbyć Parthenon.

 

Nie używałem takowego filtra.. To wszystko jest dodane w Photoshop. Jak chcesz moge podesłać zwykły renderek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BiX - to chyba miał być jednak pantenon... w wikipedii też coś pomylili, partenon to nie świątynia. Ale o jedną literkę się nie będziemy bić, nazwijmy to po prostu rzymską świątynią :)

 

Ok nie ma sprawy nazywajmy to jak chcemy. Po prostu ruiny.. :) Nie mam zamiaru sie o nic kłócić.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

partenon - łaźnia męska w Atenach

 

co ty wogole mówisz :)

partenon to świątynia była ku czci ateny z tego co ja przynajmniej wiem

i to oten budynek tu chodzi

 

co do modelu to wydaje mi się że kapitele są niedobrei kolumny nie powinny być idealnymi cylindrami tylko tak lekko wybrzuszone, to tak na pierwszy rzut oka

 

aa i belkowanie ma zle proporcje, fryz jest chyab za wysoki, grecy to mieli dokładnie zmodułowane wsyzstko.. każda wielkość z czegos wynikała

 

ale genralnie spoko :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, zę dobrze nazwałem.... Pantheon jest w Rzymie. I to jest z tą okrągłą kolumną przez które wpada światło do środka. Tam oddawałi cześć Bogom. Natomiast to co ja robiłem to Parthenon, który znajduję się w Grecji.

 

P.S

Tak, wiem że kolumny miały przypominać stożek, jest to nawet torszke zrobione ale za lekko. Prawie nie widac.

 

To robiłem:

http://www.cgarena.com/freestuff/tutorials/ruinschallenge/parthenon/images/14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności