Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Mercedes 600CL - ten najdrozszy...


Quadysz

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za słowa otuchy ale chwilowo nie mam ani troszke czasu wiec moze za kilka dni dojde do siebie :) wiesz batou ja juz za dlugo nad nim siedze, moze nie sumarycznie tylko rozciaglosc czasowa jest juz taka ze powoli mam dosc a tak jak wczesniej pisalem ten model ma stanowczo za duzo polygonow, coz blad nowicjusza :) wiec po wstawieniu do hali oczekiwanie na efekty odbiera mi chec do pracy nad nim :) ale obiecuje sprobowac stanac na wysokosci zadania :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wow...bardzo ładny model i otoczenie tesh zaczyna mi się podobac :) Co do ceny tej CLeczki...to pomyślcie ile może kosztować ta sama furencja ztunowana przez Brabusa...

 

mam taką małą uwagę...prawie na wszystkich renderach chrom na felgach bije mi po oczach...strasznie pixelowato wygląda...kashani się poprostu w oczach :) ale nie zmienia to faktu że model 1 klasa :P

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greetings earth creatures

obiecany render w wiekszej rozdzialczosci

zmienilem troche material felg, leciutko przyciemnielm szyby i swiatla tylne tylko zapomnialem przestawic ilosci RH rays i wyglada jakby wisial w powietrzu :(

no ale tak naprawde to od kilku tygodni nie pokazalem nic nowego poza przerenderowanymi obrazkami prawie sie nie rozniacymi :( wiec teraz oficjalnie obiecuje ze nastepny wniesie cos nowego :) tylko nie wiem kiedy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa botou jezeli czytasz, zapomnialem ci odpowiedziec:) te walce juz lekko zmienilem, wczenisj mialem po prostu texture, i ostatnio stwierdzielm ze jednak wymodeluje bieznik :) no wyszlo jak wyszlo hehe wlasnie walce wyszly ale lekko je zaokraglilem :) a i mozliwe ze przednie jest faktycznie za szerokie docelowo mialo byc wezsze :) sprawdze w domku i powiem mniej wiecej jaki jest ich rzeczywsity odpowiednik :)

dzieki za komentarze...

ps. caly czas mysle nad ta hala moze jednak sie szarpne, wczoraj przez przypadek czytalem posta o softquadro i sprobowalem sobie zrobic ponownie (kiedys probowalem ale to jeszcze dawno bylo :) ), bez problemu sie udalo i maxtreemy tchnely nowe zycie w moja scene :) wiec moze juz niedlugo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beda, beda, moze juz jutro, obecnie optymalizuje szalenie caly model (dobra rada unikajcie nurbsow hehe ) a kilka drobnych elementow karoserii musialem zrobic od nowa :)

pozdrawiam

ps. tak to juz jest jak sie za duzo pracuje to wszystko jakos tak ciezko przychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) hihi to samo pytanie moglbym zadac tobie odnosnie hondy :) co ty tam chcesz jeszcze poprawiac :)

ale generalnie zamierzam tylko kilka szczegolow poprawic, i staram sie uwazac na to zeby nie wpasc w ten wir hihi wtedy to pewnie do wielkanocy bym go jeszcze meczyl, nie bede wam mowil gdzie jest jaki blad :) jak nie widac to dobrze :) ale uwierzcie mi na slowo ze jeszcze sa, drobne bo drobe ale...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyba tylna dostanie(ła) \"grubosc\" na brzegach, a z przodu jest bug... wiedzialem ze w koncu to ktos zauwazy :) hihi juz go poprawilem ale musialm przerobic pol blotnika :) updatow nie ma narazie :( problemy techniczne...

greetings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) renderowanie to to co tygryski lubia najbardziej :) tylko nieopatrznie zainstalowalem maxa 6 :)

hihi najpierw wieszal sie przez soft quadro a potem nie chcial zainstalowac final rendera :) wiec optymalizuje, optymalizuje czekajac na service pack do FR-1 :|

a tak na marginesie to przez ostatnie experymenty ze sterami chyba sobie przeinstaluje winde a co tam, moze nawet zapodam 2003 :)

greetings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) hehe \'domek\' ma ok 120k nie jest mojego autorstwa :), ja go tylko lekko przerobilem...

 

co do kompozycji to w sumie glownym elementem ma byc marc :) a baardzo nie chce mi sie texturowac tego zameczku bo sie nie wygrzebie do wielkanocy :P ale zobaczymy jak pojdzie :)

ps. czy to znaczy ze ci sie autko nie podoba :> hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie tak wydaje, palacyk swietnie sie nadaje jako tlo dla najdrozszego z mercow :) hala byla jednak zbyt prosta (nie od strony renderingu tylko kompozycji.. drugie tyle co nad samochodem spedzilbym nad tym aby wygladala ona jakos atrakcyjnie... :P )

dzieki za komentarz felav :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quadysz !!!!!!!!!! jak zobaczyłem ten budynek to myślałem, że mi mózg (a raczej jego resztki ;)) uszami wypłynie :o ale nie dlatego, że zamek jest jakoś super wymodelowany, tylko dlatego, że nigdy bym się nie spodziewał takiej sceny !! :) gdybyś mi jeszcze powiedział, że ty ten pałac wymodelowałeś to bym cię chyba nosił na rękach :D a tak to ci piwo tylko postawię [piwo] ;)

wygląda to wspaniale, tylko mógłbyś jeszcze dać jakiegoś bumpa na tą kamionkę...

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności