Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Mercedes 600CL - ten najdrozszy...


Quadysz

Rekomendowane odpowiedzi

nie nie on nie bedzie bialy dostanie texturki :) koniecznie :) zameczek jest z jakiejs plytki z modelami, nie pamietam jakiej jakas tam zbieranina...

saygon :) temat ceny poruszalismy juz ale specjalnie dla ciebie - kosztuje on mniej wiecej tyle co 357,5 maluchów (liczac srednia cene malucha jako 2000PLN ) hehe te wszystkie maluchy mialyby razem 8937,5KM :D i palily by 1430l/100km hehe a przy ciezkiej nodze 357,5 kierowcy nawet 2502,5l/100km :D

pozdrawiam [piwo]

ps w tej chwili pracuje nad optymalizacja GI i kompletuje model (boczny pasek i drobne poprawki )

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

BTW czlonek meski by strzelil final rederowego displaca...

jak zwiekszam \'subdivision level\' to mi znika caly obiekt podczas renderingu (!!??) czy ktos wiec cos moze na ten temat? moze komus tez sie tak dzialo.. please help

 

ps. a siateczke postaram sie umiescic jutro choc nie obiecuje....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Loozack

715.000 PLN ?? :o geeeez, ile ja bym sobie za to kupił Golfów IV :| albo 15 dobrych ścigaczy :D

 

loozack takie rzeczy sie po prostu wie :) w koncu jestesmy jedna wielka rodziną hehe :) [piwo]

 

BTW saygon - brak lecytynki? :D zobacz na szosta strone i odszukaj swojego posta (no offence of corse ) :P hehe pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po latach

czy ktos jeszcze pamieta ten model :)

w wolnej chwili odkurzylem scenke, skonczylem merca, poza materialem felg ktore doprowadzaja mnie juz do szalu no i efekt jest taki jak widac, w sumie nie wiem czy chce mi sie jeszcze bawic w textury zamku bo w tej chwili po prostu jest nalozona bitmapa i wszystko, czas pokaze

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czy ktos jeszcze pamieta ten model :)

 

Ale model twoj, czy ten konkretny model Mercedesa, bo jesli dobrze pamieta to teraz wchodzi nastepca, czyli CLS, pierwsze 4drzwiowe coupe:D Co za bzdura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbyś żeby było tak dobrze :] ale niejest :D

 

materaiał jest hmmm jak to by powiedzieć .......

....... cienki ;)

może to być również wina oświetlenia (cienie są nienajciekawsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie, chociaż felgi mają narazie materiał sreberka od czekolady ;) no i jeszcze coś znalazłem... niestety, ale w tym miejscu (obrazek na dole) strasznie rzuca się w oczy mapowanie planarne, powinieneś dać na to półkole jakiś inny materiał, bo wygląda to conajmniej dziwnie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam maly updacik materialu felg, i troszke inne ujecie...

zamkiem bede bawil sie pozniej... teraz widac powtarzalnosc textur etc

 

ps. aa jak widac na obrazku mercedes nie ma dwoch kol z drugiej strony :) oszczednosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe cos w tym jest :D

tak powaznie to czarne samochody baardzo mi sie podobaja :) choc bledy na pewno sa, ale ja wam ich pokazywac nie bede :) moze jednak zrobie wersje w innym kolorze

postaram sie zamiescic siatke niedlugo, moze dzis...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech dzis cos odebralo mi totalnie ochote na prace dalej nad tym modelem :( i nie ma to nic wspolnego z nim samym...

rezygnuje z zamku i tak prawdopoodbnie zakoncze prace nad nim, tylko jeszcze sie troszke nim pobawie, prawdopodobnie ten drugi bedzie winnym kolorze, jak komp wytrzyma to doloze jeszcze jednego, nie wiem, czas pokaze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"coś\" ci odebrało ochotę do pracy ?? niech no ja tylko tego \"cosia\" dorwę :]

według mnie czarny lakier wygląda świetnie, więc go nie zmieniaj :D no i nie poddawaj się tylko pracuj :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to sie \"stało\" w piątek ale do dzis nie mialem neta dzieki dostawcy grrr...

sa dwa WIELKIE byki na rozowym lakierze, ale tak jak patrzylem na ten kolor to zdecydowalem ze przerobie mu zderzaki dodam spojler moze wloty w masce, moze na dachu, pewnie poszerze blotniki wiec byczki zostana zniwelowane,

czarny zostanie jak jest, no moze poza materialem swiatel ale jestem gotow zmierzyc sie z nim ponownie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze z przodu...

aa no na pewno zmienie mu felgi, ale tylko rozowemu, te juz mi sie znudzily...

 

pozdrawiam

 

materiał swiatel sucks ale to sie jesczze zmieni :)

z przodu sa jeszcze byki a te prostokatne swiatla w lusterkach nie maja w ogole materialu :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łeh łeh łeh to ten sam model :) odbicia sa krzywe przez plana ktory nie dokonca jest planem :) poza tym takie dziwne cienie miejscami sie pojawiaja mysle ze z powodu ustawien jakosci renderu ale nie zaprzeczam ze czarny maskuje :)

 

buhahaha rozowy jest specjalnie hehe jak wczesniej pisalem odechcialo mi sie nad nim pracowac wiec postanowilem sie jakos rozerwac, chcialem dolozyc jeszcze biale sloniki :D

 

ps, siatka jest prosta (przynajmniej tak mi sie wydaje :P), miejscami sa babole, widac na widoku z tylu na tylnym zderzaku i w koncowej czesci bocznego paska, reszta to gra odbic moze nie jest najszczesliwsza ale w zasadzie mi sie rozowy podoba (nie doslownie ale spelnia moje obecne oczekiwania :) po pierwsze wywolal jakas wasza reakcje po drugie bardzo mnie rozsmiesza :)... )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności