Skocz do zawartości

neostrada czy chello czy ...????


max_1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio irytuje mnie ruch w sieci do której jestem podłączony i chciałbym sobie zamówic jakies ciekawe łącze :]. Problem w tym ze nie wiem co wybrac :\. Chello wydaje sie miec najciekawszą oferte. Aczkolwiek ta cena wydaje sie byc tak piekna ze az nieprawdopodobna :). Otoz interesuje mnie ta oferta:

 

http://www.chello.pl/Produkty/Produkty/chello_classic/

 

Prędkość do: 3 Mbps / 384 kbps | Korzysta ktos z forum z chello? :) jesli tak to prosilbym o jakąś opinie.

 

 

Pozdrawiam i licze na wasza pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmmm ja np mam neo i limit na 15gb ale to chyba jakis wkret z tym limitem...w tym miesiącu sciagnołem juz 25gb a predkosc nie spada..

i tak w kazdym miesiącu jest :]

 

moze jakas promocjyje letnia masz i o tym nie wiesz... z tego co mi wiadomo neo czasem szajba odwala i robia takie jaja z ludzi:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TP SA wogole sobie jaja robia z ludzi ;]. W maju tamtego roku skonczyl mi sie abonament na neo, zadzownilem i zapytalem co mam zrobic z modemem. Odpowiedz "Przyjedzie po niego nasz czlowiek". Ok -- do tej pory modem lezy u mnie w domu, hehe ;] {15 miesiecy juz przyjezdzaja po niego, fiu fiu...}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TP SA wogole sobie jaja robia z ludzi ;]. W maju tamtego roku skonczyl mi sie abonament na neo, zadzownilem i zapytalem co mam zrobic z modemem. Odpowiedz "Przyjedzie po niego nasz czlowiek". Ok -- do tej pory modem lezy u mnie w domu, hehe ;] {15 miesiecy juz przyjezdzaja po niego, fiu fiu...}

 

za 2 lata zglosza sie po modem i beda chcieli kupe kasy jako odszkodowanie za to zes im modemu nie zwrocil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszym sposobem na necik jest karta WiFi i ławka w parku na osiedlu.. hehe.. tylko jeden minus.. pupa boli..:) jak złapiesz ciekawą siec to i 300 kb/s pokazuje.. i nie spada.. oczywiscie dobrą krtę tez trzeba zakupić.. ale necik za free..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności