Skocz do zawartości

dom


kuba1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wymodelować dom chodzi mi o sam dom z zewnącz i z zamknientymi drzwiami tylko niedawajcie mi tutoriala bo tak tam tłumaczą napszykład stwuż box kiedy ja niewiem jak stwożyć go tak samo z inymi opcjami dajcie jakiś dokładny poradnik czy coś PROSZE!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Cholercia, chłopie! Maciuś by to śrubokrentem ómiał zrobić. zauorze siem, rze wuonczyłes program i jak zobaczyuesi, rze jezd tródniejszy od notatnika, to postanowiłeś spytać siem na forum, zamiazt wykazać trohe wuasnej inwencji. Poleciłbym maxowego helpa, ale na pewno nie ściągnąłeś. Bo co to dla ciebie. A jak masz, to mam nadzieje, że z angielskim idzie ci lepiej niż z polskim

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymodelować dom chodzi mi o sam dom z zewnącz i z zamknientymi drzwiami tylko niedawajcie mi tutoriala bo tak tam tłumaczą napszykład stwuż box kiedy ja niewiem jak stwożyć go tak samo z inymi opcjami dajcie jakiś dokładny poradnik czy coś PROSZE!!!!!!!!!!!!!!

 

kiedy czytam takie posty naprawde mam wielką ochotę wprowadzić zakaz używania internetu dzieciom poniżej 12 roku życia.

 

kuba: niestety będzies zmusiał postawić boxa, potem użyć kilku innych bardziej skomplikowanych opcji i niestety będziesz musiał się nauczyć takich rzeczy od podstaw samemu z pomocą help'a lub samemu przeszukując sieć.

nauczysz siedzieki temu trudnej sztuki wyławiania informacji oraz bezbłednej wypowiedzi.

 

btw: napszykład? stwuż? zewnącz? Prosze Cię: wróc dziecię drogie do "Słownika Ortografiicznego" bo szybciej tym raczej powinieneś się zająć a nie grafiką 3d a w szczególności wizualizacjami do jakich niewątpliwie twe małe kroczki cię kierują.

 

 

------------------------

 

kuba: przejrzałem wszystkie twoje posty: od ponad miesiąca próbujesz bezskutecznie wymodelowac ulicę, dom etc. w 3ds max i blenderze.

poza tym robisz niesamowite byki ortograficzne (coś czego jest coraz więcej wśród najmłodszego pokolenia). zastanów się! może czas odłożyć zabawki z komputerkiem i wziąć się za pożądną naukę? wrócisz za kilka lat (jesli zechcesz), dorośniesz, zrozumiesz co to jest netykieta etc.

moze wtedy uda ci się w koncu wymodelować ulice czy dom w 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności