Skocz do zawartości

Animacja 3d - ĆMOKK - WIP.


kudzawa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rzecz majstruje w Majce. Jak narazie nie wrzucam lepszych renderów bo nie jest to dograne więc nie chce tracić czasu na zbędne liczenie. Pracuje teraz nad mapowaniem ruchu kamery co by go troszkę zmiękczyć i rozedrgać:).

Co do Piotra Dumały to znam jego robote ale niebardzo mi leży, choć miał pare niezłych momentów:). Wole Quay Brothers albo P. Hunt'a....

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po dłuższym wpatrywaniu sie w te 256 kolorów doszedłem do wnisku że jest to dość łądny obrazek :)

 

cos w stylu malowania na płycie gipsowej

czy to miało być to odniesienie do animacji Dumała/y ??

bo on chyba skrobał na taśmi filmowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne, tylko na przyszłośc pls wrzucaj takie ładne rzeczy w lepszej jakości... Jakoś tak jest, że ludzie którzy robia mało ciekawe animacje wrzucają wszystko w najlepszej jakości, ściąga się to qpę czasu i później odechciewa się ogladania czegokolwiek a te lepsze mają taka kompresję i jakość, że się też tego nie chce oglądać. Litości !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojeju klimat jak z gier z przed kilkoma laty :] Pomijajac kompresje: Tyle tam swiatełek...jak w dyskotece, jakie jest ich uzasadnienie? Design postaci mysle ze fajny, mozna z niego coś wyciagnac jeszcze (baardzo przypomina silent hilla) ale całość jakoś mi nie lezy, nie wiem, czy to przez ruch postaci czy przez ruch kamery czy wlasnie przez te stroboskopy...jakoś nie ma "klimatu" Ale nie powiem, ciekaw jestem jak to sie bedzie rozwijać. Wiec nic innego jak powodzenia zycze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności