Skocz do zawartości

[Architektura] - hotel


siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wrzucam tu malutki fragment mojego dyplomu. Miałem to dać do wątku o testowaniu nowego vraya, ale pomyślałem że założe nowy wątek.

Wizka i projekt mój, meble=gotowce.

3copymalejh9.jpg

4copymalexp4.jpg

Scena oświetlona vray sun i vray sky, bez dodatkowych świateł. Iradiance map i monte carlo.

pozdro

 

dorzucam drugi widok

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czołgiem Siwy:)Bardzo fajnie Ci to wyszlo. Jeszcze troche i Mario 2 nam powstanie:D Dwie rzeczy mi sie tylko rzucaja w oczy: futrzasty dywan, jak dla mnie troche za wielki i łóżko, ktore wydaje mie byc deczko za male w stosunku do foteli. Reszta jest sexy;) No..moze jakas ramke dal bym na reprodukcje "Celnika" Rousseau.Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skończe cały projekt to może pokaże, ale się troche wstydze :). Jest to caly zespół hotelowy w puszczy, pokazany pokój jest w części budynku z jednej strony przysypanej ziemią z zielonym dachem a z drugiej ze szklaną elewacją z widokiem na polanę. Exteriory to cięzki temat troche bo jest dużo zieleni, kamykowych alejek itp. Mam też na to mało czasu więc nie wiem co z tego wyjdzie.

Postaram się coś wrzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

no musze przyznać że z tą ścianą zaszalałeś Fajowa. Tylko sprzątaczka będzie niezadowolona z czyszczenia:) Jak Ci się będzie chciało to możesz dać jakąś lampę na suficie i zasłonki żeby inni goście hotelowi nie podglądali. Powodzenia

 

Pozdro

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość arch anka

naprawde fajnie wyszly ci te wizualki:)!!!! tylko jako studentka architektury wnetrz.....szczerze.....cos mnie gryzie ten obrazek na scianie....taki tandet......moze cos co by bardziej podkreslilo klimacik:))?

 

ps. mam pytanko skad mebelki sciagasz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Wnętrze to nie jest może przemyślane do końca, nie siedziałem zbyt długo nad nim, troche taki sponton. Obrazek można oczywiście dać inny, ale chciałem właśnie coś w takim lekko kiczowatym klimacie dać a celnika bardzo lubię :).

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, nie wiem kto się kryje pod PT82 ale : dyplom złożyłem w terminie. Co do exteriors to się waham czy pokazać :)

a panna, pewnie widujesz ją czasem w zwierzyńcu

 

osobiscie mnie wizka malo interesuje jesli chodzi o exterior :) wiec jesli sie odważysz to pokaż oczywiście :) glownie o projekt chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, pokaże moje wypociny :). Jest to zespół hotelowy w puszczy białowieskiej. trezba by tu sporo opowiedzieć żeby wprowadzić do tematu. w skrócie powiem że obiekt znajduje się w lesie, w okolicy znajdują się tradycyjne podlaskie wsie z drewnianymi chatami. Dalatego też tak wygląda mój obiekt od strony drogi. jak babka z wioski wybierze się na grzyby - żeby nie dostała zawału na widok jakiegoś hi-tech. Właściwy budynek hotelowy znajduje sięczęściowo pod ziemią. chatki przy drodze też służą za pokoje do wynajęcia.

oceniając bądźcie wyrozumiali.

do PT82: Przemo, to ty skubańcu? :) Jak to ty to pokaż swój dyplom, słyszałem że niezły wypas.

 

rzut2hu3.jpg

7163nd3.jpg

7153jv4.jpg

7123aq6.jpg

7133bh3.jpg

773aa1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności