Skocz do zawartości

Silver Award: Wizualizacja – Łazienka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

piekne rendery i super rozklad swiatla, swietne materialy i bardzo fajny sam projekt.

Jedyne co mi sie rzucilo w oczy to slaba jakosc (pixele) tego kwiatowego motywu na kabinie prysznicowej na jednym z renderow.

 

Chcialbym jeszcze zapytac czy uzywales AmbientOcculusion a jesli tak to czego uzyles do przygotowania mapy i jakie sa wymiary tej lazienki.

 

I jeszcze jedno pytanie, jestes "home grown" grafikiem 3d czy po jakichs kierunkowych studiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

::Touch

a i tu mnie masz z tymi halogenami :P

 

::t0m3k

faktycznie ornament jest słabej jakości taki tylko znalazłem na necie. Troszkę przerabiałem w PS ale wyszło tylko tyle co widać :(

W scenie nie używałem AmbientOcculusion wszystko było renderowane za jednym razem nie dzieliłem na pasy. Łazienka ma dokładnie 5m na 5m.

A jeśli chodzi z tym "home grown" to sprawa wygląda tak. Moje studia to konkretnie nie miały nic wspólnego z grafiką 3D. Ukończyłem wydział budowy maszyn i lotnictwa ale pod koniec 4 roku napisałem podania do dziekana aby umożliwił mi pisanie pracy na wydziale Informatyki i elektroniki bo tam jest kilka osób które specjalizują się w wizualizacji oświetlenia i tam robiłem pracę z moim kościołem który to już dawno temu był pokazywany na tym forum. Tak więc nie ukończyłem ani architektury ani nic takiego. Grafiką interesowałem się od dawna to takie hobby które przeistoczyło się w pracę zawodową. Mogę się pochwalić że umiałem nawet 3D Studio pod DOSa HaHa to były dawne czasy :)

 

Pozdro

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blikx505

Nie mogę uwierzyć że To jest zrobione w programie 3D, Pewnie ta mylność jest przez to że jestem nowym i nie widziałem zbyt dużo, albo to taki postęp technologiczny i ciężka praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności