Skocz do zawartości

Moje portfolio


Kozzie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość User190

Niom, jest nieźle.. tylko brakuje mi menu (jest niby to po lewej, ale nie rzuca się w oczy), na rozdziałce 1280x1024 w środku, na górze jest mnóstwo wolnego miejsca - możnaby tam zmieścić jakieś proste (niekoniecznie standardowe) odnośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł fajny ale jak dla mnie strona do dopracowania, grafika na stronie głównej i banerek na podstronie jak najbardziej ok, ale menu na stronie głównej nieczytelne i odsyłacze na podstronie do poszczególnych kategorii wyglądają nieładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze jest fajnie tylko popraw menu jakos bo sie slabo rzuca w oczy i srednio mi lezy takie ciemne tlo pod tymi obrazkami ja bym zrobil bardziej szare to bylo wszystko takie delikaatne i nie odroznialoby sie tak bardzo, ale ogólnie spoko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a ja tu widze prosta do bolu stronke, pare obrazkow, w flashu to tylko muzyka jest, co i tak jest - jak juz koledzy zauwazyli - nie potrzebne, widzialem juz gdzies taki "layout", przynajmniej te strzalki na dole i ten banner na gorze, a wszystkie galerie sa gotowcami.. czyli jak dla mnie 10min roboty, moze troche (nie ktorymi) pracami nadrabiasz, ale strony www bym u ciebie nie zamowil :p pzdr

 

edit: chveti - no a to http://www.mackozal.ndl.pl/galleries/www/index.html ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka prosta najprostsza :> no ale w koncu portfolio, więc prace są najważniejsze. muzyczka dobija :P menu na początku nie zauważyłem, więc móglbyś to poprawić.

 

 

a wszystkie galerie sa gotowcami

coś podobnego a nawet ładniejszego można zrobić w photoshopie ;) tylko wybierasz szablon i wskazujesz folder z obrazkami, a szop sam Ci przerobi to na piękną galerie flash.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności