Skocz do zawartości

Mroczna Polana


Marduk

Rekomendowane odpowiedzi

Wprawdzie nie wykończyłem tego tak jak chciałem, ale czas gonił i cierpliwości już zaczynało brakować. Może jeszcze to podmaluje tak dla siebie, ale na fajerwerki liczyć raczej nie można. Ilustracja do materiałów przeznaczonych do DnD (czyli jednego z najbardziej popularnych RPG'ów).

 

szalonypasterz6fh5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No a zdradzisz jaki to RPG :> wiesz Twoj wybor co do wykonczenia, ale skoro ma to widziec az tyle ludzi to wiesz... Co ja bym zmienil:

-rozjasnil wode, lub dodal na niej cos swieconcego, co by sygerowalo odbijajace sie swiatlo na drzewie

-zmienilbym jakos tlo z prawej strony, moze dodal jakies drzewo przecinajace pionowo tan luk swiatla, zieki czemu muglbys fajnie je swiatlem obrysowac ( drzewo ;) 0

-wszedl bym w wiekszy detal w prawym rogu, bo psujesz troszke tym perspektywe - z lewej masz detal z prawej nie... malo to prawdopodobne

 

ale ogolnie praca trzyma klimat

Pozdr!

 

JoKeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- to ze sie nie czyta ze to woda to pol biedy, najgorsze ze ona znajduje sie ponad człowiekiem, czyli brzeg pelni role walu, powstrzymujacego przed wylaniem:/ zdecydowanie rzeczka nizej powinna byc.

- niepodoba mi sie ludzik- jakby zupelnie z innej bajki, przyklejony, zupelnie nie pasuje, lepiej wyje!!#$ac go albo dac zwykle kontury+czarny+ lekkie swiatelko od padajacego na niego slonca( cos ala te renifery na dalszym planie)

- ogolnie nie podchodzi mi ta praca- brak pierwszego planu, jakas taka nudna:/ jedyny plus to kolory ktore troszke ratuja malunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze... sam już tutaj nic nie widziałem - jak np. tego, że odruchowo maznałem światło na tym drzewie, a rzeki nie rozświetliłem... akurat nad nią już nie chciało mi się siedzieć.

Co do położenia rzeki, to akurat nie uważam, aby to było aż tak rażące. Fakt, że może powinna być troche inaczej, ale ... wyobrażajac sobie na całej scenie siatke z punktem zbiegu gdzieś w oddali po lewej - nie wygląda na to, żeby to było jakoś źle...

...już mam dość tej pracy (zbyt dużo małych elementów na niej wyszło a ja nie mam skłonności do długiego siedzenia nad pracą i dlatego nie udało się tego porządnie wykończyć) - najwyżej nie wrzuce do portfolio i tyle ;] Grupie docelowej się podobało... i nawet jeśli bym chciał to już tego nie jestem poprawić... za jakiś czas moge tylko dla siebie nad tym posiedzieć... ale bardziej prawdopodobne, że na jej podstawie zrobie coś nowego niż będe to jeszcze dłubał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności