Skocz do zawartości

Scena 3D: Hotel, recepcja


Karrde

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmm... Master, ja rozumiem że jak się chce mieć prawie 3k postów, to trzeba dopisywać się gdzie się da jak najkrócej się da, ale... could you elaborate a bit? :P

Problemów z aa nie widzę, ale co rozumiesz przez kiepskie gi? Jakość samplowania? Jest dość wysoka, choć faktycznie jotpeg zepsół troszke ogólne wrażenie.

 

Swoją drogą - można by ustawić w boardzie Galerii minimum.. 100? 200? znaków w poście, żeby wykluczyc takie spamerstwo, jak to Mastera? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to słabo

(Konik wygląda jak wklejony w PS tak samo jak to za nim.

Jakie masz ustawiania aa?

I ja bym wogóle tak tego światła nie ustawił bo tam gdzie pada światło texturki/shadery są ładniejsze niz tam gdzie jest GI

To, wiesz , tak dopisałem co by nie spamować :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, widze ze cos pracujesz:-) odnosnie wizki to tak : material rousolidu wyszedl ok ,ale ten kolor laminatu wenge jest kiepski za bardzo sie odbija,zejdz na produkcje i zobacz jak naprawde wyglada ten laminat :-)podloge zrob bardziej ciekawsza,no i cos nie tak jest z tymi roletami,troche pustawo na tej wizce (wiecej dynamiki,zycia), z tym koniem tez cos nie tak albo laminat go tak strasznie odbija, kolejna rzecz to dawaj cokoly przypodlogowe i jakas harmonie z tymi scianami wprowadz..Ciekawiej by bylo jakbys zrobil tlo za oknem a rolety bardziej odslonil.No ale jest lepiej niz w ostatniej wizce.Pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności