Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mazda RX-7


razor1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie po doś długiej nieobecności od tego addi s3 które modelowąłem minęło trochę czsu :P, po zrobieniu bmw 320i zabrałem się za to cudo z pralką pod maską. Myślę że ten model nie należy do łatwych chociażby ze względu na dosyć zaokrąglone kszatałty nadwozia. Prosze o wyrozumiałość.

c0ed38076c99d9d6.jpg

 

A i nie oczekujcie klamek na drzwiach ... bo tam ich nie ma. Niedługo dołącze najnowszy renderek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No nawet ładnie tylko te felgi i siedzenia jakieś takie dziwne / taki se materiał/ Ogólnie odczucie pozytywne (który to juz twój model??) A i jeszcze jedno chyba odbicia na lakierze z przodu z byt intensywne w porównaniu z boku itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie miałem nic złego na myśli pisząc że to pralka, jest to świetny silnik i sam bym chciał mieć taki w Golfie :D. Jest to już mój 4 model samochodu. Lakier jest z evermotoin.org bo z vrayem dawno nie pracowałem, a w brazilu mam swój. Felga jest płaska bo ona taka jest, z zdjęcia tak wynikało a dodatkowo ją render "spłaszcza"

http://totalcar.index.hu/images/tortenelem/mazdarx7/rx7_11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wloty pod swiatlami sa za male a ten duzy na srodku jest zbyt okragly, on ma troche ostrzejsze krawedzie. obok kierunkowskazu powinno byc jeszcze jedno swiatlo. to tyle jesli chodzi o sam model. nie baw sie na razie lakierem , tylko model dokoncz/ popraw. pracuj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wloty są takie jak te na blue princie, na internecie jest wiele fotek z innymi wlotami to podobnymi bądz ich brakiem z powodu dużej liczby modyfikacji dla tego modelu, na począku jak wpisałem w google rx-7 to wyskoczyły wszystkie tuningowane a dopiero potem seryjne modele :). Ale racja jeszcze troche pracy jest mam problem z oświetleniem w vrayu i materiałemi dlatego proszę kogoś o przesłanie mi na PM jakiś informacji, lików do tutków ustawień scen itp. Szczególnie dotyczących Vraya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

Dobra robota. Nie przesadzaj z ,,Proszę o wyrozumiałość" ;) Praca prezentuje poziom, wiec nie ma co być taką poulna myszką ;) Zastrzerzenia jakie moge zauwarzyć to nie widzi mi sie karoseria. W pierwszym renderze bardziej mi sie podobała (odbicie swiatła) ale w drugim troche ni jak to wygląda. PS Sam bym lepszego autka nie zrobił :) Brawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności