Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW 6


grzechv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Dawno dawno temu, za górami, za lasami.... postanowilem wymodelowac bemke, niewyszło mi to za dobrze wiec sobie dalem spokoj. Ostatnio wrocilem do tego modelu i poprawiam bledy jakie wtedy zrobilem. narazie wyglada to tak jak wyglada. Wnetrze prowizoryczne. Komentujcie. Bede nadpisywal poprawki tak czesto jak sie da.

frontgreynk6.jpg

backgreyim1.jpg

frontdn9.jpg

backnq4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wygląda narazie dobrze :) błędy koledzy już Ci pokazali. Mnie tylko zastanawia co to za dziurkowane coś wygląda zza przedniej alu (bo chyba nie tarcza hamulcowa, bo jak tak to coś z nią nie tak :D)? No i czemu zostawiasz auto na parkingu ze skręconymi kołami toż to straszne przeciążenia dla niektórych części zawieszenia ;)

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które materiały... hmm... wszystkie?! :-P

Ogólnie bym popracował jeszcze nad nimi...

odbicia na lakierze, felgi chyba w ogóle nie maja mat., chrom na osłonie chłodnicy... i tą niemiecką rejestracje zmień na polską... hi hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak tarcza :). Mów mi Sherlocku :D. Jak dla mnie trochę dziwnie ułożona po pierwsze za blisko alu (tak jakby alu robilo za zacisk :D) chyba że to mój wzrok :P, no i te dziurki (tarcze wentylowane rozumiem, ale wygladąja tak jakby tarcza wyprzedziła koła i pojechała trochę za bardzo do przodu) ale może to tylko moje odczucie ;) albo taka tarcza :)

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedość, że pisali to jeszcze pokazywali :-P

wróć na pierwszą stronę... bo dach dalej masz krzywy...

ale renderki te ostatnie ciekawsze faktycznie - zdecydowanie ładniejszy ten biały lakier... i rejestracja, he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności