Skocz do zawartości

Scena 3D: Dom/Pokoik


NCdeIgnis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;) 3Dmaxem zajmuje sie od niedawna , pomyslalem jednak , ze sproboje wykonac swoje mieszkanko w 3d:) zaczolem od kuchni oraz salonu(jesli tak ten pokoik mozna nazwac) jescze duzo pracy przedemna ale jestem ciekaw Waszych opini , komentarzy i dobrych rad:] jak widac na scianie pojawiaja sie jakies artefakty ;) sproboje to pozniej usunac pokoik777fapp8.th.png a tu kuchnia , tu jeszcze wiecej do zrobienia;) kucnia8yk7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Salonik kolorystycznie jak we Flamingo XD. Kosz mi się bardzo podoba. Modele wybitne. Lodówka w kuchni ma dziwny materiał (ten metal na szafie również). No i tak mi się zdaję, że ludzie z forum co się na tym znają będą mieli właśnie do niektórych materiałów zastrzeżenia. Jak dla mnie całokształt fajnie się prezentuje. Wytrwałości (w zależności od wielkosci mieszkania ;P ) i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokoik777fapp8.png

 

proporcje:

jeśli wysokość siedziska kanapy to 70cm to wysokość szafy 1m?

masz vraylighty w środku pokoju, lewitujący dywan i lewitującą serwetkę na stole. kieliszki nie pasują do wnętrza.

 

kucnia8yk7.jpg

 

proporcje:

nie skaluj szafki nad kuchenką: szerokość wgłebień w drzwiczkach całego kompletu się nie zgadza.

materiał kafelek imo jest zbyt połyskliwy: w kuchni nie powinno się stosować tak śliskich kafelek - byle rozlana woda czy sok i już gospodyni domu leży z kurczakiem na podłodze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no to ta podłoga w kuchni jest super śliska...

szyba mało prześwituje [tzn tak to wychodzi..] może jakieś hdri mapka za oknem?:)

nie wydaje Ci sie zamała ta filiżanka i to obok?:P

No i nie podoba mi sie ta zielona ściana w kuchni:)

Co do pokoju to tak..

kwiatek -> liście za mało różnią sie od siebie..może wygnij po prostu troszke bardziej niektóre..może jakieś różnice w mapowaniu..

acha i jeden liść Ci przenika drugi..[drugi od dołu]..

to w misce to kiwi? jak tak to za mały meszek :)

fajna ta husta i inne modele,ale posprawdzaj czy wszystko leży tak jak powinno..wydaje mi się że :

-kwiatek jest 5cm nad podłogą

-dywan 2cm nad podłogą

-ściana lata:P

Acha i teraz widze ,że coś jest z oknem..

może lekka zmiana koloru?

pozdrawiam ,mam nadzieje że pomogłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie poprzesuwam, tylko bierz narzędzie align i do roboty;) Proporcje dalej leżą. Kieliszki do kasacji ---> nie pasują, serwetkę też bym sobie podarował... Kwiat... hehe, zielone bydle ---> za duży. W ostatniej scenie chyba coś napsułeś z materiałem kanapy na bocznych oparciach(?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Material kanapki warjuje (nie wiem czemu) :/ nie wiem jednak tez jak usunac te artefakty ze sciany.

 

Kieliszki usune , tzn zrobie nowe;) mam nadzieje pasujace . Tak wiem , difenbachia wyglada jak na ruskim nawozie;)) popracuje nad tym kwiatkiem zeby to jakos wygladalo;]]

 

postaram sie dalsze czesci mieszkanka udostepnic;] (i dalszą czesc tego pokoju) :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyba w oknie wygląda tak, jakby wisiała przed nim, tzn tak jakbyś powiesił przed oknem jakiegoś boxa, czy coś w tym stylu. to celowe? czy moze to firanka? to powykręcane coś przed oknem (chyba firanka) nie wygląda jak firanka, wiecej - wygląda jak szkło. jak modelowałeś tą firankę? jedno z siedzeń na kanapie jest za długie, nie pasuje do innych. góra szafy wygląda, jakby była pokryta światłowodami. szczegóły... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności