Skocz do zawartości

!.5 RC2 (vraysun+vraysky) z HDRI


Przemo76

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko takiej tresci. Jak zmusic Vraya do tego aby uzywal mapy HDR do reflections .Do slota reflections wrzucam mape hdri, enviroment jest normlanie vraysky. Wychodzi czarne lub mardzo ciemne jak przez przydymione szklo podczas gdy wszystko inne jest przepalone wrecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Musisz multiplayera mapy HDRI zwiększyć BARDZO. Generalnie Sun i Sky jest do tego żeby nie dawać HDRI. Obie techniki są bardzo fajne, ale do innych zastosowań i łączenie ich jest niepotrzebne. Powiedz do czego Ci to potrzebne to znajdziemy optymalne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że brak chmur w VraySky boli. Z drugiej strony, to raczej kwestia dobrego ustawienia materiału szkła, bo da się ładną fotke zrobić przy bezchmurnym niebie. Z drugiej strony, jeżeli nie radzisz sobie z materiałem szyby to faktycznie wsadzenie HDRI jest najlepszym pomysłem. Tylko musisz mu multiplayera bardzo podciągnąć (najlepiej użyć mapy VrayHDRI).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - VrayPhysical camery użyj i ustaw tak ekspozycje aby mieć w miare prawidłową jasność nieba. Niebo masz o wiele za ciemne, a materiały za jasne. Możesz próbować wsadzić na planie jakieś zdjęcie miejskie w miejscu gdzie łapie się odbicie na oknach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności