Skocz do zawartości

Scena 3D: pierwsze wnętrza


Krs

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.jestem tu zupelnie swiezy choc od dawna zagladam na strone.w kazdym razie od niedawna zaczalem bawic sie vrayem co daje duzo satysfakcji ale i watpliwosci co do efektow.zalaczylem moje dwie pierwsze pracki zebyscie mogli ocenic i skomentowac.bede wdzieczny za wszelkie rady i uwagi na temat tego co jest ok a co spartaczylem.pzdr

ps nie wiem czy zalaczniki dotra w takiej jak chce formie.

.my.php?image=mozdzerhousewnetrzeux7.jpg(1),my.php?image=mojpokojgh1.jpg(2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

To co poprzednik - daj większe renderki. na tych wygląda w miarę OK, ale mało co widać

Na pierwszym renderku - tym z białą sofą - nie podoba mi się sufit, wygląda jak płyta pilśniowa pomalowana farbą olejną, po prostu niepotrzebne są na nim odbicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tego sie obawialem.chcialem dac wieksze ale nie wiem jak sie to robi.przy zalaczaniu jpg limit rozmiaru to 78kb.poradzcie jak zamieszczac duze a na pewno to zrobie.

goran, to nie odbicia.to otwory w stropie:)(w nich kratka rzucajaca cien).na wiekszych bedzie to widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristian - zapoznaj się z regulaminem forum [tutaj] a w szczególności z częścią dotyczącą nazewnictwa wątków w poszczególnych działach i popraw temat wątku poprzez edycje pierwszego (Twojego) postu na 1 stronie - przycisk edit.gif w przeciwnym wypadku wątek zostanie usunięty.

 

Pozdrawiam.

Hindus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze po prosru łatwiej by było wrzucić to do FAQ. "Jak umieścić na forum duże rendery?" Co do scenki. Niewiele z tych małych rendrów mogę poradzić, ale na drugim, to pogniecione prześcieradło wygląda nienaturalnie, za dużo jak dla mnie tych zagnieceń. Pognieć prześcieradło na swoim łóżku i popatrz jak się układa, potem na podstawie obserwacji popraw je trochę... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności