Skocz do zawartości

split polygon


BARTUS000

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

znowu mam problem ze splitem. teoretycznie nic nie zmienilem w modelu ale raz mozna uzyc split polygon tool a raz nie. gdybym wcztał teraz ostatnio zapisaną scen, ktora w tym mniejcsu wygląda tak samo mozna by bylo uzyc splita, ale za duzo zrobilem by wczytywac(nie chce mi sie robic znowu tego samego), nie zmieniałem nawet ustanien split polygon tool.

 

tak wogle to mozna splitowac tylko splitowanie przez kilka edgow naraz nie działa.

czemu??

sorry ze tak glupi to tlumacze (inaczej nie umiem bo mam dyslekcje):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło mi troche jasniejsze, zrobiłem małego cuba i zeskalowalem na większego( bo jak od razu robilem duzego i skalowalem na mniejszego to znowu sie robił czarny:( ) i pousuwalem kilka scian:) i teraz na tym jasniejszym mozna uzyywac elegancko splita:) dziwna teoria nie wiem o co w tym chodzi ale tak sie dzieje:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zeby ci sie pojawial obiekt po srodku defoultowymi ustawieniami tak jak to bylo przed 8ma wersja to w hotbox > create > poly / nurbs > na samym dole masz taka opcje jak interaktywne towrzenie czy cos takiego po odchaczeniu opcji bedzie ci odrazu po kliknieciu na wybrana bryle tworzyc ja po srodku sceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności