Skocz do zawartości

Mysz ... nie dla wszystkich ?


Predator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sprawa moze dla nie ktorych banalna .... Otoz od jakiegos czasu nosze sie z zamiarem kupna nowej myszki. Na ten cel moglbm przeznaczyc do kilkuset zlotych. Problemu by niebylo gdyby nie fakt ze jestem leworeczny.

Przegladalem modele dostepne na rynku z wyzszej polki ze tak powiem i bardzo sie rozczarowalem. Dlaczego ? Poniewaz wiekszosc myszek tych drozszych, renomowanych firm (niby lepszych) sa dostosowane wylacznie dla praworecznych. Obecnie mam mysz bezprzewodowa kulkowa A4techa na baterie które musze ladowac :/. Mysz juz ledwo zipie. Szukam dobrej myszki wielofunkcyjnej dla leworecznych dobrze jesli bylaby bezprzewodowa. Mozecie cos dobrego zaproponowac, przekazac wasze opinie i doswiadczenia zwiazane z myszkami.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=24247 ponoc dobra, a opiniami z komputronika sie nie sugeruj chyba ze tymi zlymi... atestow tego znajdziesz mnostwo na http://www.google.pl ;) hihi

choc ja chyba bym sie skusil na to http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=31003

wole osobiscie logitecha ale o tej g3 nic nie slyszalem wiec nie moge powiedziec

 

greets

 

ps. ostatecznie mozesz te kilkaset zlotych przeznaczyc na zmirrorowanie mozgu w osi nosa :) i bedziesz mogl uzywac kazdej myszki :) i ponoc pozyjesz dluzej :)

 

 

edit: heh chlopaki no zaraz mi sie was zal zrobi, za chwile sie zaczna wpisywac tutaj wszyscy leworeczni :) peace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki ! :)

RA

Nielot007

Bzyku

Quadysz

 

I wszystko byloby cacy tyle ze pojawily sie glosy sprzeciwu , o ile moja mala coreczka czasem zakosi mi z biurka ta myszke wyslozona, troche nia porzuca pogryzie o tyle moja panna niebardzo chce zebym ja dyskryminowal kupujac mysz wylacznie dla leworecznych. Musze ten problem rozwiazac choc w zasadzie moge zawsze kupic im tania myche :P, a sobie cos co uprzyjemni godziny naswietlania promieniami z szklanej kuli. Jak sie na cos zdecyduje lub kupie zdam wam relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predator wsumie to bylo tak jak jeszcze nie mialem kompa to sie szlo do ludzi i mycha zawsze lezala po tej prawej stronie jakos trzeba bylo sopie radzic choc nei pamietam jakis problemow ztym to chyba jest tak ze jak sie czegos nigdy nie robilo lewa reka a nawet nie probowalo to nie bylo tu zadnego przestawiania poprostu przyzwyczajenie ja to tak sobie tlumacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predator ja mam jakiegos tam logitech'a za 100 zl :)

bzyku w sumie mi nie problem pracowac prawa reka ale musialbym sie "wczuc" czyli prae dni tygodni (miesiecy?) popracowac nia i chyba bym byl obu reczny z tym ze mi praca lewa nie przeszkadza ;)i jak probuje poruszac prawa to taakie dziwne uczucie tak nie swojo sie czuje ;)

a chcialem zauwazyc ze prawa mam silniejsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niewiecie jak to jest z tym DPI w myszach. Slyszalem ze te co maja powyzej 800DPI sa super dokladne.Choc spotkalem sie z komentarzami ludzi na temat np. Razorow ze w trakcie pracy mysz sama dobiera DPI i czasami poprostu jest to uciązliwe poniewaz co chwila dobiera inne wartosci DPI.

 

Master

 

Quadysz

 

max_1989

 

Bzyku

 

Nielot007

 

 

Dzieki za odp. chlopaki !.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predator porozmawiaj z Pionierem o trackballu, on miał z tym przygody :)

 

Nieprosząć Pioniera o zgode wrzucam tutaj jego opinie :D

 

"powiem tak, albo do tego trzeba sie przekonywac w miesiac albo jestem malo cierplilwy

hm chociaz naszemu grafikowi 2D sie to bardzo spodobalo - w ps dziala fajnie i naprawde pomaga

w maxie - jakos bardziej wkurza i utrudnia prace niz pomaga"

© Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wiec wszystko jasne :) sam sie zastanawialem jak to moze dzialac i czy woqule polozenie reki i praca na tym trackbalu nie jest meczace, uciazliwa. Napewno sa ta urzadzenia malo popularne, a spowodowane jest to pewnie tym iz latwosc i wygoda pracy zostawia wiele do zyczenia , a moze to tylko kwestia przyzwyczajenia :). Porownac pewnie to mozna do oblugi myszy reka przeciwnam ktora zazwyczaj sie nie pracuje. :) Wiec zostane klasycznie przy myszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności