Skocz do zawartości

Teczka 2D: raf80


raf80

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pracki fajne. Momentami za miękkie pędzle imo, i opacity za małe. Nie bój się twardych kontrastów. Teraz etap czepiania się pierdół.

lesna scena - troche za jednolity ten ostatni plan, ta sciana lasu, gdybys kapke zróżnicował te plamy zieleni byłoby fajnie, i trochę ciemniejsze im bliżej ściółki, swiatło na tej dziewczynie dziwne, jakby była oświetlona od frontu, nie (na co wskazuje cień) od góry

nad jeziorem - owad fajny, cos wychodzące z jeziora mniej fajne, zastanawiam się dlaczego niektóre liście są półprzeźroczyste? 0o'

świt - bardzo fajne, byłoby jeszcze lepsze gdybyś to bardziej wykontrastował, rozjaśnił obszar "około słońca", jakieś bliki po nasłonecznionej stronie góry na horyzońcie, cień postaci za krótki - wygląda jakby słońce padało nań pod kątem jakichś 65-70 stopni, a nie kilku stopni jak to o świcie z reguły bywa, bardzo fajna skała, mgła trochę mdła jak na moje gusta, ale co tam komu pasi..dwa ostatnie arty takie sobie imo - za puste są te kadry, w ostatnim te ślady fajnie, ale mimo to pierwszy plan strasznie pusty jest.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za komentarze!:)

spróbowałem wykorzystać wasze rady w jednej z prac nie wiem czy mi sie to do końca udało...

co do korzystania z miękkich pędzli to rysuję myszka i trudno mi uzyskać dobrą kreskę, staram sie to jakos zatuszować i wychodzi tak jak wychodzi "zdeka zblurowane"

w każdym razie będę próbował dalej..:)

 

b0a0c044ced63954m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh :) Znam ten ból rysowania myszką :)

Ostatnia praca zieje lasem, fajnie udało ci się to ukazać :) Fajna ta mgiełka dodaje tajemniczości. No ale coś jest nie tak z perspektywą ściętego pnia.... i te oczy w środku, ja bym je sobie darował, a jeśli już to bardziej bym je zbliżył do siebei bo teraz sprawiają wrażenie ze jest tam jakiś wielgaśny kot, który sie zaklinował wewnątrz pnia.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Super mokry las. Naśladuj przyrodę, złoty podział itp. ;) Potrzeba więcej przypadku...ale kontrolowanego. Wyczuj naturę i będzie super :) Pozdrawiam. PS..jak definiujesz kategoryczny cień, to kładź go konsekwętnie.-lewa" edit. atmosferę zajekurczedobrą.....zrobiłeś...naprawdę super :) O to chodzi :) Edi2 . Ja się w twym lesie znalazłem:) udało Ci się. Oby tak dalej.edit3. zróżnicować motyle(są na tym samym planie) PA;)

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosik tukej Tobie nie zabardzo wyszło (tj. może to moje przypuszczenia), ale wydaje mi się że woda powinna być głębsza (ciemniejsza) w miejscu w którym wychodzi ręka, ponieważ w chwili obecnej wygląda to tak jakby cała postać miała zmieścić się w "metrowej wodzie", idąc dalej ręka wydaje mi się że powinna mieć jakieś refleksy światła od wody , całość reasumując wygląda nieźle - choć zastanawiam się czy nie jest to jakiś techniczny mixik ;)...

 

Pozdrawiam

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCMiriam owszem troche techniczny miksik- dodalem texturę wody ze zdjęcia, ciało miało leżeć w płytkiej wodzie ( w sumie to powinno być widać zarys:))

 

a teraz dla odmiany rysunek ołówkiem

 

9481c4a4941c48a1m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności