Skocz do zawartości

Minibitwa 8: Stara Silent Hillowa Stacja Benzynowa :D


ledyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

spokojne spokojnie, :D:D toz i tak fajnal werszyn bedzie inna, miałbyc silent hill ... ponoc... wiec całosc bedzie otoczona mgiełką itp. cos jak w sh 2 (normalnym nie alternatywnym)

 

PIS on Earth :D:D

 

 

EDIT

 

teksturki beda inne bo dzis zmieniłem mapowanie calego modelu bo było do d***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej mieć mapowane na osobne kawałki?

I potem teksturować przy pomocy Multi - sub object?

Nie musiałbyś się męczyć ze zmieszczaniem tego a jednym seheetcie, i mógłbyś rozkładać uvki na bierząco - to co akurat teksturujesz to rozkładasz. Poza tym ułatwia to tilowanie :) Ja chyba nie zrobię ani jednej tekstury rozmiaru 512, będę miał za to masę 256 tek

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, skończyłem, teksturki nie pokaże bo sie wstydze :D

w sumie to jak zwykle, nie wyszło tak dobrze jak chciałem no ale grunt jednak ze w ogóle wyszło, jak mozna łatwo zauwazyc, szczegółów jest mało no ale ie o to chodziło, miało być choć troche w klimatach silent hilla bez uzywania przepalonych tekstór i krwii itp. czy udało sie hmm trudno powiedziec sami osądzcie. ogólnie i tak z góry wiedziałem kto wygra wiec postawiłem na klimat (po czym poznać dobrego lenia? zawsze znajdzie sobie dobrą wymówke )

 

shgasstationwn3.jpg

 

Jeszcze raz dziekuje wszystkim za pomoc w tworzeniu tej scenki, nie bede wymieniał bo kogos pomine i bedzie głupio :D (wiecie, wczuwam sie juz do przemówienia, które kiedys tam wygłosze podczas galii oscarów, tylko jeszcze nie wiem w jakiej kategorii :D:D[joke ofkoz :>])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jmi to nie wyglada na stacje benzynową :)

nie ma psikaczy paliwa

hmmm bo widzisz, to jest taka stacja benzynowa z czasów kiedy jeszcze nie uzywali zbytnio benzyny, poprostu podpinało sie jakiegos niewolnika pod forda i maszerował do przodu :D:D a to ze ford nowy bo juz z konca 30 lat to chcialem przez to ując różnice postepu technologicznego miedzy USA a polską kilkanascie lat temu bo dzis juz jest troszke mniej widoczna

 

swietnie :) bardzo mi sie podoba :) gratulacje :D

nie wierze ci, piszesz to w kazdym temacie :D:P

 

Widzę, że mgła zmyła trochę brudu z tynku :) Szkoda, ale mimo to stacja wygląda bardzo fajnie ;)

a wiec podoba ci sie :D to sluchaj, niedlugo bedzie taka sonda i tam zaznaczysz mnie ok ? :d :D (joke)

 

 

 

Bro - nie uwierzysz ale pies mi zjadł dysk na którym miałem texture :D

 

no dobra głupie to było :) tylko wiecie, kompresja zeżarła dużą czesc tekstury i dlatego wygląda tak żałośnie :D

http://img120.imageshack.us/img120/6214/allllcoordsvm3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm bo widzisz, to jest taka stacja benzynowa z czasów kiedy jeszcze nie uzywali zbytnio benzyny, poprostu podpinało sie jakiegos niewolnika pod forda i maszerował do przodu :D:D a to ze ford nowy bo juz z konca 30 lat to chcialem przez to ując różnice postepu technologicznego miedzy USA a polską kilkanascie lat temu bo dzis juz jest troszke mniej widoczna

 

troszke naginanie zasad imho :) niedaloby sie dorobic te psikacze? :>

 

co do txt to strasznie czysciutka... i tak duzo miejsca wolnego... zazdorszcze... ja cierpie na chroniczny brak tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności