Skocz do zawartości

Modele3d : Parę czołgów (btw - szukam pracy)


gutekfiutek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pogratulowac modeli, bardzo ladne. A co sprzedazy, wystaw je na turbosquidzie http://turbosquid.com/ mozliwe ze ktos je kupi.

pozdro

brombs

 

Parę czołgów które robiłem ostatnio do szuflady.

Polycount~6000; textura 1024 + na koła 128x256

jak się kliknie na obrazek to większe będą:)

 

Szukam aktualnie pracy jako lowpoly modeler (najlepiej w Warszawie)

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to niech da znać na [email protected] to podeślę portfolio.

Jeśli ktoś chciałby te czołgi nabyć to proszę o kontakt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gutekfiutek - khekhe, ja naprawde jestem stary i cuda wianki na tym rynku widzialem i bynajmniej nie uwazam zeby byl idealny. Nikomu wyjezdzac tez nie bronie, prosze bardzo. Jedynie majac wielu znajomych "tam" zwracam uwage, ze tez nie zawsze trafili dobrze i ze warto rozpatrzyc alternatywy. Najwiecej zarabiaja po latach Ci ktorzy najpierw inwestuja w rozwoj a nie od razu skacza na bank. Samo "zachod" - tak naprawde nie jest zadnym magicznym slowem - bywa ze mozna trafic gorzej niz na miejscu.

A co do oceniania - a Ty przypadkiem sam sie wczesniej nie przyznales? Jakies rozdwojenie jazni widze. Do prac sie nie czepiam, a i bycie debiutantem nie jest niczym wstydliwym. Daj spokoj. Gdybys mial mase doswiadczen to bys nie pytal.

Plakac mozna, ale mowie, co to za czasy ze chlopaki placza.

Miekkie te czasy, za dobrze sie dzieje, oj za dobrze, khe,khe, ta dzisiejsza mlodziez! A kysz!

 

salut

Dziadek Stal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutekfiutek - khekhe, nie bede siem licytowac, powodzenia na obczyznie. Ja kiedys tez myslalem o tym, ale po paru wycieczkach do znajomych jakos mi przeszlo. Robota wszedzie taka sama - krzeselka i monitory komputerow, a zarcie gorsze i kumple nie gadaja po polsku. Teraz w Londynie przynajmniej pod tym wzgledem lepiej niz kiedys.

Kaska oczywiscie tez lepsza, ale jak sie uwzgledni koszty - to bez przesady, zwlaszcza pozniej, po pierwszym okresie jak sie mysli o kupieniu mieszkania, czy zaczyna myslec o rodzinie. Sa plusy, sa minusy.

IMHO zwlaszcza teraz lepiej mimo wszystko zostac tutaj, bo to jeszcze przez lata bedzie rynek wznoszacy - wiec mala pozycja teraz oznacza wysoka za pare lat, ale ok, ja juz patrze z innej perspektywy. Nie przesadza sie starych drzew. khe, khe, khe.

 

salut

Dziadek Stal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze sie dyskusja bardziej ogolna zrobila... wiec sie wtrace :]

 

Ja mysle, ze to jest tak, ze rynek pracy jest po prostu otwarty i powoli roznica miedzy tu i tam sie zaciera. Po prostu jak ktos nie znajduje pracy spelniajacej jego wymagan blisko domu (czytaj u nas w kraju), to zaczyna szukac dalej od tego domu i tyle. Uwazam, ze wyjazd za granice do roboty tylko po to zeby pracowac gdzie indziej mija sie z celem. Faktycznie, to co pisze Dziadek to prawda, ze jak sie uwzledni koszty i rozne inne aspekty, to niekiedy bardziej oplaca sie jednak zostac. Z rynkiem wznoszacym itd raczej sie zgodze, ale jest to raczej ogolniejszy opis sytuacji, ktory nie zawsze do danej jednostkowej sytuacji dobrze da sie odniesc. Szukam pracy, nie znajduje, szukam dalej i rynek wznoszacy w tym momencie mniej mnie obchodzi.

 

PS

z tym debiutanctwem gutkafiutka to "lekka" przesada, zareczam... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie czepiata debiutanctwa - nie mowie ze gutekfiutek zielony w 3d przeciez. Czolgi daja rade bardzo. Slabo widze, to prawda, zacma na oczkach, ale zupelna slepota jeszcze mnie nie dopadla.

Ale byc moze blednie zem wydedukowal , ze w branzy gier raczej zaczyna niz jest advanced user. W koncu by nie pytal. Rozwiej raz na zawsze watpliwosci wasc Gutekfiutek mowiac wprost - pracowales Ty przy grach w ktorejs z tych paru ekip w Polsce, czy nie. Raczej do tego pije. A jesli sie myle, to peace - przeciez nie idzie mi zeby komus dogadywac.

 

Salut

Dziadek Stal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności