Skocz do zawartości

Rzeźba 3D: Szaman


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poznaje półki co Zbrush’a i zaczyna mi się podobać... na razie się uczę i wychodzi mi to tak średnio na jeża :|

Słabo mi też idzie z anatomią mięśni łosia/konia (wolałbym łosia bo kopyta są specjalnie rozszerzone... jeszcze nie podzieliłem ale zamierzam to zrobić)...musze poszukać parę dobrych referek bo tak z głowy to pewnie zaraz powiecie że nie anatomiczna część zwierzęcia...

 

Pozdrawiam.

6kz2.jpg

 

P.S.

Podsawową forme zrobiłem w 3D MAX'sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

pikSar - no nie wiem ile czasu nad tym spędziłem.... ale pare h bedzie.... dubałem to jak miałem dosyć roboty, a że pracuje w domku to moge sobie na coś takiego pozwolić :>

 

ZiBi_PL - wybacz że nie jestem na czasie cale co to War3, wogóle nie śledze gier na rynku...brak czasu :)

 

maczuga - a po co ci tablet... ja myszkom sobie radze... tablet może pomóc ale nie jest niezbędny. Proponuje poćwiczyć myszom :)

 

krzyhhh - no na trendach w grafice też niezabardzo na czasie jestem :> zresztą bez tabletu to nie powojuje :)

 

A tu mały UP... nie ma czasu to mały :| kurcze a gdzie tu jeszce do sokola i toporka :( no lata świetlne :(

6op1.jpg

Chyba piuropusz sie troszke poszarpał... musze zacząć jeszcze raz :|

 

--------------------------------------------------------------------------

Edit:

Mam ptyanie... skąd pobrać MudBoxa... demo lub cuś podobnego...chcialbym zobaczyć z czym sie je tego "błotnego-Boxa". Szukałem po sieci ale nigdzie nie daje rady znaleść wersji do ściągnięcia :| no i gdzie można go kupić..może nie jest drogi to sobie kupie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności