Skocz do zawartości

Demoreel


JmTm00

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

 

Nadazyła mi sie niedawno okazja zaprezentowania swojej "twórczości" niestety zasugerowano mi aby pokazać to w formie demoreela którego bądz co bądz nie posiadałem, więc trzeba było zmontować jeden na szybko niestety :/ Jako podkładu muzycznego użyłem fragmentu sciezki dzwiekowej z filmu "Resident Evil" czego bezczelnie zapomniałem uwzględnić w tyłówce...i w takiej formie niestety poszło. Zadnych fajerwerków tam nie uświadczycie, ale myśle ze jako całość nie ma wstydu...wiem ze jak na komercyjna robote to troche za cięzkie jest, ale od dawna mam dość slodziutkich misiów i wypucowanych autek ;) Pozdrawiam serdecznie

 

 

jako ze nie mam serwera coby wrzucić w jakiejś lepszej formie prezentacja na jutubie :/...coś sie rozjechało z synchronem, bo pewnie jutub jakoś to konwertuje do 30 fps-ów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jonasz_Real > Danke, Autodesk wykupił majke przeca ;) Wiem wiem, nie mam tutaj zadnej aktualniej pracki a ze wiekszość była na forum stąd pewnie dejavu ;)

kengi > Danke, nierówna w sensie synchronu? Jazeli to miałeś na myśli to i owszem zgadzam sie ale to dlatego ze tak jak napisałem jutub zmienił framerate i stąd rozsów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby wiele rzeczy dałoby się tam jeszcze dopracować (modeling itp.) ale ogólnie to demoreel wpłynęło na mnie pozywanie :) (czy spodobało mi się). Uważam, że powinieneś postawić większy akcent na światło, które imo w Twoich pracach jest najlepsze. Najmniej podobają się mi te czcionki – nie dość, że typowe to jeszcze brak jakiejkolwiek animacji na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, mi sie podoba jak na pierwsze demoreel to jest conajmniej dobrze. Jesli chodzi o strone techniczna to moim zdaniem powinienes obciac niektore zblizenia i wywalic niektore statycznie sceny, w ktorych niewiele sie dzieje a muzyka jest dynamiczna. ale to tylko moje odczucia. pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności