Skocz do zawartości

Pomocy


sebba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam noz na gardle, na studiach mam zajecia z grafiki, dodatkowo, ja nigdy nie bylem dobry z grafiki i nie mialem z tym nic wspolnego, a zeby zaliczyc musze wykonac jakis obiekt 3d i go wyrenderowac, staralem sie zrobic cos sam, ale ja naprawde nie mam najmniejszego pojecia jak w tym programie sie czymkolwiek oblsuzyc, czytalem juz tyle tutoriali ale nic z tego, do tego trzeba miec dar talent, ja tym nie zostalem obdarzony. Jaka moja prosba, potrzebuje jakis bardzo prosty element zrobiony w 3d maxie i zrenderowany, tak zeby komus nie zajelo to duzo czasu a ja zebym mogl zaliczyc grafike, nie wiem moze np butelka od piwa, dlugopis, telefon. Cos latwego bardzo bardzo prosze!

 

Dziekuje z gory,

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gadalem z ludzmi z roku wyzej i mowili ze praktycznie kazdemu z nich ktos robil prace i nikogo sie nie zapytal co jak do czego i z czym sie je!

 

chcialbym prace miec na piatek, ostatecznie na niedziele.

koniec ze mna bedzie w poniedzialek (22.11) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chalek wydaje mi sie ze troszke przesadzasz kolega napisal co i jak nic nie ukrywa wiec jesli ktos chce mu pomuc to robi to w taki sposob jak uznaje za stosowny. osobiscje skierowal bym go do dzialu tutoriale na tym forum, albo na turbosquid.com gdzie mozna sciagnac obiekty za free i zimportwac do maxa. (file->import) a nastepnie kliknac render. 30min roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1pixar respekt

2nie sluchac cieci ktorzy nie chcieli pomoc

3ktos napisal taka polska ?

4odpowiadam tak taka polska ze nikt nie chcial pomoc pixar 2 razy respekt

5ja zaluje ze nie pomoglem (ale dopiero teraz znalazłem posta)

6tak taki powinien byc polak

7 ale wlasciwie tez mogles troche cos zrobic?he ?

ostatni

8w sumie to nawet rozumiem jutro mam zagrac na flecie na ocene

umiem rysowac ale do muzyki to slabo

9jezeli wszyscy juz wysmiali to koniec postu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pikSar-a. Ludziom trzeba pomogac sam kiedyś potrzebowałem pomocy. Z ludźmi z różnych forów zrobiłem sam zarąbisty projekt. Do dziś im dziękuje. Razem z nimi zacząłem prawdziwą przygodę z 3D Studio Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chalek, widze jestes strasznie przeciwny.

Mysle ze sprawa zakonczy sie pozytywnie, odbylismy dluzszą rozmowę przez GG, wytłumaczyłem krok po kroku powstanie pracy (łącznie z screenshotami)

myślę że na tym skorzysta więcej niż straci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikSar: jestem. Co innego pomoc w tym zeby ktos cos zrobil, co innego zrobienie czegos za kogos. Wiem, ze naszym kraju i naszej rzeczywistosci bede uwazany za dziwaka, ale nie uwazam pisania za kogos prac zaliczeniowych, robienia projektow, prac, przepisywania na egzaminach za pomoc. Pomoc to jest na tym forum, jak ktos sie pyta jak cos zrobic i ktos mu odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :) sorki za nie obecnosc! piksar sorki ze Cie tutaj nie wspieralem, zaliczylem z czego bardzo sie ciesze :) na 5 :)

pikasr wykonal mi lampe, ale takze mnie zmotywowal do nauczenia sie oblsugi 3ds maxa co wlasnie robie!

 

Ci co sa przeciwni zeby komus pomagac sami na poczatku sobie pomagali chociazby tutorialami! Pytali sie jak co i do czego to tez jest pomoc! Wiec nie przesadzajamy! :/

 

Piksar wielkie dzieki i gratuluje zaliczyles :P

 

Admin czy tam Mod, prosze o zamkniecie tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności