Skocz do zawartości

Postac 3D : Laseczka (mam nadzieje ze wyjdzie) :P


odnetniN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh dobra masz racje,te wlosy pewnie sie spruly bo sie wystraszyla pistoleu :D

a tak poza tym to dla czego wlosy maja kilka kolorow skoro dalem czarny i szary?( a jest jeszcze zolty czerwony itp .;/)

PS:rece,gumiaki,texturke poprawie,troche pozniej jak skoncze robota;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybka odpowiedz i trafne uwagi ;]

Poprawilem nogi i szyje

Dlonie nie zmienialem ,ale to przyczyna palcy nie sa zagiete do ciala i tak dziwnie wygladaja ,zostawilem je tak bo ten model chce pozniej zrigowac i pocwiczyc na nim ;]

PS:a propo gaci to w koncu gacie po tacie :D A tak na serio jak po texturze beda kiczowato wygladac to je zmienie bez obawy :D

laseczkaex4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio jak po texturze beda kiczowato wygladac to je zmienie bez obawy :D

 

na pewno będą kiczowato wyglądać. nie próbuj nawet ich textuować bo i po co? i tak nadają się tylko do wywalenia.

organika jest cholernie trudna, trzeba umieć obserwować i porównywać. porównaj swoje dzieło do zwykłych ludzi. widzisz różnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ym...a teraz imo paluszki grubsze, szyje dłuższa jeszcze no i talia panie :D kobiety własnie dlatego są fajne bo mają talię :D...stopy trochę sie rozlały...no i gatki gatki :D:D:D...nie wiem moze to wina riga jest...tak Ci łatwiej? moze najpierw wymodeluj bez wiekszych zaciachów a rig pózniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jeszcze nie rigowalem jej ;] dopiero pozniej zriguje dlatego nie chce palcy ruszac (chodzi o je wyginanie ;] ) bo pozniej niewiem jak bipedem bym je poprawil ;/ ale postaram sie zmienic to co wymieniles ;] poprawka jutro bo ide w kimono ;] dzieki za uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest bielizna ,to mialy byc krotkie obcisle spodenki :P troche je poprawie ;]

Mam pytanie wie ktos moze jak moge zrobic rzesy? brwi ?/ ;] bardzo by mi sie sprzydal jakis tutek albo podpowiedz.

EDIT:

przypadkowe nacisniecie modyfikatora letice ;] i wyszla wleniana dziewczyna

jokelp2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne nie moge znalezc texturki :( musze nauczyc sie PS ;] ale zrobilem na materialach i tak wyszedl prubny render ;]

wowqs2.th.jpg

Biust musze zwiekszyc ;] spodenki narazie zostaja moga wyjsc fajnie po texturce :P

EDIT: Jezeli ktos wie jak zrobic rzesy to prosze o pomoc bo niemam pojecia ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koncze to niema sensu juz tracic czasu ;] wezme sie za cos inengo to co udalo mi sie z niej uzyskac ,juz nawet oczu nie poprawilem ,ani nie dalem wlosow;/

finalfr1.th.jpg

PS: to za ta dziewcz. zapomnialem usunac i sie poprostu przypadkowo wyrenderowalo ;/

Juz nie musicie sie obawaic ze wyjdzie jakis potwor :] organice narazie zostawiam :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności