Skocz do zawartości

Teczka 2D: Miriam. Wyobraźnia Wyzwolona . . . to be continued


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

DaRoZ dzięki, to jeszcze nie to czego oczekuję od siebie ;), ale za jakieś naście lat kto wie co się jeszcze może zdarzyć, nic tylko ćwiczyć.

 

Kolejny etap "Small Land'u" sytuacja zaczyna się nieco klarować, jak to się mówi doszła idea do wizji, ale co wyjdzie czas pokaże. . .

 

 

//Pozdr.

 

sp000151hv5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

speedzik jak na razie dla mnie najlepszy, wip też się dobrze rozkręca, dałbym liść jak radzi Ortheza , jeszcze trochę gałązek i liści na trzeci plan, kontrast można podciągnąć i pomyśleć nad lekkim efektem jak w makro, chodzi mi o małą przesłonę żeby sam przów i tył były rozmyte a środek ostry, to by mogło wyglądać jak Small Land ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz)rum z tym liściem szczerze mówiąc kombsionowałem :(, ale nic konkretnego mi nie wychodzi, więc przymierzyłem się do tła . . . blurkami będę działał w trakcie ;). Zobaczymy co będzie dalej . . .

OMAM eee nie ;), braki w edukacji niestety wychodzą bokiem i większość rzeczy "robiona jest na czuja", ale do wszystkiego da się dojść małymi kroczkami idąc jedną obraną drogą

 

Dzięki ;). . .

 

Ok. kolejny mały krok (kroczek), sztuczek i kombinacji możliwości Photoshopa, czi ma on ich trochę, . . . nie ma to jak samemu sprawdzać wszystkie jego ustawienia :D . . . Do czego gorąco Was namawiam ;)...

 

//Pozdr.

 

sp000152testgg8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość daunbailo

kurde po raz pierwszy widzę jak jakaś inna miriam maluje.... he... miło mi jestem miriam, ale mamy różne style :> i to jest to, choć widze że chyba reggae lubisz...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daunbailo mi również jest miło ;), reggae lubię, jak również ska i inne podobne klimaty. choć jestem jakiś :) ni jakaś ale spoko, dzięki za kommenta ...

 

Nowe stare kwiatki. Miał być to motyw na inne bitwy, ale z czasem ostatnio u mnie z uwagi na mass robotas cieńko :( więc na razie wstawiam jako WIP.

 

//Pozdr.

 

 

sp00017cab26il3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzieki za pamiec. Nie sadzilem ze komus tu brakuje moich bazgrolow - biorac pod uwage niezbyt zywy odzew na ostatnie posty :P

 

Co do ostatnich Wip'ow to wszystkie maja potencjal, fajny klimat i widac ze moglyby byc ciekawymi pracami. Przeszkadza mi troche brak zdefiniowania, zbyt rozmyte, miekkie pedzle, nawet szkic powinien miec w sobie chociaz tyle tresci zeby bylo widac co przedstawia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzieki za pamiec. Nie sadzilem ze komus tu brakuje moich bazgrolow - biorac pod uwage niezbyt zywy odzew na ostatnie posty :P

 

A tam bazgrołów ;), moich nie widziałeś ;D, poza tym brakuje bo kreseczkę masz fajną i styl ciekawy.

 

Co do ostatnich Wip'ow to wszystkie maja potencjal, fajny klimat i widac ze moglyby byc ciekawymi pracami. Przeszkadza mi troche brak zdefiniowania, zbyt rozmyte, miekkie pedzle, nawet szkic powinien miec w sobie chociaz tyle tresci zeby bylo widac co przedstawia :)

 

Ta, też nad tym ubolewam, za bardzo jeszcze nie potrafię opanować parunastu rzeczy ;), więc digital idzie na hak do chwili, gdy nie będę miał konkretnego papierowego szkica, bo później mam problem z ich wykończnieniem ;).

 

//Pozdr. i dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

hmm fajny material kamienia w ostatniej pracy..no i te swiatelko bajkowe...troche bym jednak przyciemnil gdzie nie gdzie lodyge i ogolnie kwiatka..

 

ptaszek tez fajny tylko ze mu ktos chyba nozki podprowadzil xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie sobie poczynasz ostatnia twarzyczka bardzo fajna troche usta ci poleciały ale ogólnie bardzo fajnie :)

 

heh przyjacielu im dłużej na to patrzę tym więcej rzeczy mi się nie podoba ;), anatomia to paskudnie brzydka rzecz, ale trza się uczyć ... muszę sobie zapolować na jakąś modelkę albo manekina bo z fotki mało niestety widać :D.

 

Dzięki ;) ///pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meariss, emmilius :) a myślałem że moją teczkę czeluść już max'owa pochłonęła, a tu taka niespodziewanka, jak to mówią miód na moje skołatane serducho. A na poważnie, dzięki, wiele błędów w tym wszystkim, jest ... anatomia, i cała reszta do poprawy.

Solidnie kiedyś muszę się za to zabrać ;).

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności