Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Zenit 12xp - NURBS


Tas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Oto moja kolejna vizka obiektu, jak widac zreszta, aparatu starej daty :P

 

Model: Rhino 3d SR5 - okolo 330.000 triangli

Render: Maxwell

Render time: okolo 6h, SL:~16

 

Model zrobilem jakis rok temu(zamiescilem tutaj wtedy sam model), a ostatnio dopracowalem go + texturowanko.

 

W razie pytan, dawac smialo no i ciekaw jestem jak bardzo mnie tym razem zjedziecie :)

 

Pozdrawiam

 

final_1.jpg

 

final_2.jpg

 

final_3.jpg

 

final_4.jpg

 

wireframe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

konkretny ! podoba mi się. Jedyne co bym poprawił to światełko na pierwszym renderze, chodzi mi o to że cień jest zbyt ostry jaka na studio. No i materiał soczewki chyba można by podrasować (a może to nie kwestia materiału tylko ilości szkieł, jeżeli jest tylko jedno to przydało by się dołożyć pozostałe.

 

Ogólnie gut :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model fajny ale niestety niezgodny z oryginałem:

 

zenit.jpg

 

nad obiektywem masz za mało miejsca na matówkę, sam aparat wydaje się być jakby ściśnięty w poziomie. miejsce w którym jest taki śmieszny skóropodobny materiał powinny być bardziej zaglębione w korpus aparatu. z tego co kiedyś mierzyłem chyba na całe 1.5mm.

 

materiały trochę leżą ale nie oto w tym chyba chodziło.

model technicznie jest dobry. popraw te kilka rzeczy o których pisałem i powinno być super :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorek: Masz racje co do tych soczewek, jest tylko jedno szkielko. Cos zaraz z tym zrobie.

 

t0m3k: no faktycznie, mala pomylka w teksturach :)

 

tweety: no pare niedociagniec w wymiarach jest, rok temu niestety nie przykladalem takiej uwagi do proporcji i wymiarow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master Kiełbasa: No scena to to nawet nie jest, tylko vizka konkretnego obiektu. Oswietlenie jest faktycznie standartowe(ala studio), a jakie bys proponowal? Masz moze jakis schemat "ciekawego" oswietlenia?

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności