Skocz do zawartości

Ostatnie wizualizacje


@seba@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Krytykujcie!!! Ucze sie max\'a dopiero pol roku, i to dzieki tej stronie i forum doszedlem do czegos takiego. Glownie to tez zasluga wszystkich forumowiczow, niektore posty przeczytalem po kilka razy. Dzieki wielkie, naprawde odwalacie tu kawal dobrej roboty!!! Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te wizualizacje były robione na jakieś zamówienie to z doświadczenia wiem, że w zupełności potrafią lamy doprowadzić do orgazmu. Ale jeśli robiłeś je dla siebie to faktycznie, wprowadź trochę zamieszania. Ja czasem wymyślam sobie historyjkę, która mogła się wydarzyć 20 min. przed renderem, wiesz, ktoś nie dosunął krzesła, czy coś w tym stylu. Tak czy inaczej gratuluję, bo pracki na poziomie.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze, ciesze sie ze ogolnie sie podoba, nie jest to szczyt mozliwosci ale sa to wizualki mojich projektow z IV sem. Byly robione w duzym pospiechu niestety (jak to zawsze bywa terminy!!!) Raczej juz nie bede do nich wracal poniewaz pracuje nad innymi projektami jak i w grafice oraz architektuze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej @seba@ czy moglbys zrobic wiecej zdjec tej wizualizacji na samej gorze ?! Ciagle pracuje nad tym nieszczesnym pubem, a skoro skasowal mi sie caly poprzedni projekt, teraz musze wziac sie za cos nowego. Chcialem wzorowac sie na Twoim pomysle - przestrzenny, oszklony, duzo miejsca. Cos takiego odpowiadaloby mi duzo bardziej, niz ta ciasna hybryda, ktora probowalem tworzyc. Chcialem zobaczyc szczegoly - stoliki, krzeselka i inne bajery.

Dzieki z gory :)

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności