Skocz do zawartości

layout restauracji do oceny


duck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja bym poprawil troche jakosc (sztuców to juz swoją drogą) ale tło lepszej jakosci(wyrazniejsze) z delikatniejszym przejsciem w czern i obramowka jasnego tla powinna byc czysta i estetyczna a nie takim 'dirtem' narzucona imho. Po prostu bardziej elegancko i bedzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze, sztucce faktycznie do wymiany. jesli chodzi o tło troche chodziło mi o to, zeby były dwa..to czerwone to cos co by sie miało kojarzyć z kawałkiem materiału.

j4rek:namiary na restauracje już niedlugo, tam to jest naprawde smacznie;)ale senk ju

pileq:nie wiem ktory pasek sie odbija..;) heh j na s to taka nazwa jednej z restaruracji we wrocławiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wygląda ok tylko top zdecydowanie za duży a tło można by ztilować i rozciągnąć na cały ekran. Tak naprawdę będzie można coś powiedzieć jak puścisz to wszystko w ruch i będzie można trochę poklikać :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo schludnie i smakowicie.

 

Przekierowanie mapy na szukacz.pl to nie dobry pomysł (dodatkowo wyskoczyła mi reklalma na pełen ekran)

 

Majwiększy minus to ładowanie, fragmentaryczne skoki przy ładopwaniu trochę denerwują (nawet bardziej niż to jak ktoś wrzuca KAZIKa w avatar).

 

Nie wiem czy planujesz finalnie wrzucić to do flasha, ale dobry loader zrobiłby tylko "smaka", a strona mogła by ładować się płynnie. Spokój przy jedzeniu to ważna rzecz.

 

Generalnie DUŻY +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smacznie to wygląda ale przyczepie sie do dwóch zakładek albo galeria i menu są za krótkie (nie widzę paska przewijania) albo dwie dolne pozostałe są za długie (pojawia się pasek - aha dotyczy to przeglądania pod najlepsza przeglądarką internetową - 0perą w rozdz 1280x800) w rezultacie jak przemieniam link z galerii na katering to mi obraz skacze w poziomie. Więc chyba lepiej tego uniknąć i dać pare pustych linijek w dwóch pierwszych linkach.

Ale cała reszta jest smakowita :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności