Skocz do zawartości

Problem z animacją - początkujący


Dragon Heart

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie dwa problemy dotyczące animacji smoka (jest to taki banalny smok tylko z ogonem i skrzydłami bez kończyn). No i mam pytanie co do animacji tego smoka. chce aby on poruszał się po lini i wyginał się tak jak ta linia ale nie wiem jak to zrobić. No i mam jeszcze problem z błoną między skrzydłami jes ona sztywna a raczej powinna zachowywac się bardziej naturalnie a nie wiem jak to zrobić prosze o pomoc jestem początkującym. (DO dyspozycji mam 3ds max 7)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Podepnij smoka do jednego obiektu, np dummy. To dummy za pomocą path constraint podepnij do ścieżki,tam jest opcja follow żeby się orientacja nie sypnęła.

A co do błony to możesz zaznaczyć verteksy na błonie i dodać modyfikator flex Dzięki temu będzie się zachowywała z opóźnieniem tworząc coś na zasadzie gumy, czy błony.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutorial okazał się bardzo przydatny no i znalazłem tam jeszcze jeden przydatny mi tutorial mianowicie "Head Modeling (Wings 3d)" no ale mam taki problem że gdy klikam na link aby go pobrać otwiera mi się strona która informuje o tym że nie znaleziono strony można to sprawdzic i naprawić??

 

PS: dalej czekam na pomoc w sprawie tej błony na skrzydłach smoka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności