Skocz do zawartości

Ściąganie z serwerów typu: rapidshare, megaupload - PROBLEM


patry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam poważny problem, otóż ściągałem videotuta nielota007 o modelowaniu samochodu z serwera megauplaod programem flashget i gdy miałęm 96% utraciłem połączenie z netem :/ Połączyłem się ponownie za ok. 5min i flashget nie zgubił tego co ściągnął, ale teraz gdy chcę ściągnąć te 4% które mi zostały, flashget nie może się połączyćz megaupload!!! Co robić??

Już pół biedy byłoby gdyby flashget zapisał ten plik który ściągnął jako .avi czy jakoś tak,a le on zapisał to jako .jc! i nijak nie mogę tego otworzyć :(

Czy można cośz tym zrobić, czy będę musiał od początku ściągać całego videotuta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

musisz jeszcze raz ściągnąć. Nie można przywracać downloadu z takich serwerów

 

Możesz też plikowi .jc! zmienić rozszerzenie na avi i odpalić jakimś mplayerem. Powineneś móc obejrzeć to co już ściągnąłeś dlatego, że ściągałeś tylko w jednym cyklu więc od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..::Krzysiek M::.. - hehe spróbuję :)

I taki nastęny problemik mam bo jednka chcę mieć 100% - kliknąłem jeszcze raz na ten link z megaupload, żeby mi ściągało flashgetem i pojawiło się okienko takie:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaqi9.jpg

 

Co będzie jak kliknę "tak" a co będzie jak kliknę "nie" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chveti :) WOW kliknąłem "tak" i mi ściągneło jakiegoś "Download Mega Manager'a" :) I teraz mogę stopować ściąganie i je wznawiać!!! Ale jestem szczęśliwy!!

 

EDIT

 

zmieniłem rozszerzenie na .avi i nie działa ani w mplayerze, ani w allplayerze, ani w winampie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, ze RAR'a nie otworzysz w playerze, bo to plik skompresowany, a Roznica pomiedzy wmv a avi jest taka jak pomiedzy dwg a max dla przykladu - po prostu inny typ pliku (tu akurat inny typ kompresji), jesli zmienisz rozszerzenie pliku jednego typu na inny, to program otwierajac go uzyje algorytmow wlasciwych do rozszerzenia (w twoim przypadku Patry zamiast korzystac z kodeka do dekompresji strumienia wmv wybierze kodeki dla avi, ktore sa sila rzeczy inne) i nie da rady. Malo tego korzystajac z kompresji divx dasz rade otworzyc czesciowo pobrany plik w playerze (tak samo jest np. z mp3 czy jpg), pod warunkiem ze jest odpowiednia ilosc klatek kluczowych w pliku, z wmv chyba tak nie jest - nie wiem tego.

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności