Skocz do zawartości

Era GG


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

empek - możesz to opisać trochę bardziej szczegółowo ? :) 9zł za 3 miesiące to naprawde tylko 2 paczki fajek. (przykładowo 3 miesiące = 70-80 paczek fajek)

 

zależy tylko czy jest to wygodniejsze od jakichś tam innych usług tego typu, darmowych czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi tego brakuje, zebym pierdu-pierdu w komorce mial :U

 

tutaj chyba nie o to chodzi ;]

czasem chciał bym sprawdzić czy ktoś aby nie pisał do mnie gdy wyjade, często rozmawiam ze znajomymi zza granicy do których nie stać mnie na telefon lub sms`y. W chwilach gdy gdzieś wyjadę i nie mam kompletnie nic do roboty miło by było odpisać kilka słów w ważnej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.. ja na swojej komorce już od chyba roku używam jadu-gadu (klienta gg na koma w javie) i bule ok 25gr za 50kb (orange go) co może mi styknąć na jakieś kilka h normalnego siedzenia... nie widze żadnej rewelacji w tym niusie ery...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj chyba nie o to chodzi ;]

czasem chciał bym sprawdzić czy ktoś aby nie pisał do mnie gdy wyjade, często rozmawiam ze znajomymi zza granicy do których nie stać mnie na telefon lub sms`y. W chwilach gdy gdzieś wyjadę i nie mam kompletnie nic do roboty miło by było odpisać kilka słów w ważnej sprawie.

 

Rozumiem. Ja sie tylko drocze z Wami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

w sumie oferta ery nie jest droga więc może w wolnej chwili przetestuje oba, zwłaszcza że pierwszy tydzień w era GG jest darmowy (ale wole upewnić się w miejscowym salonie).

 

Jeśli ktoś korzysta już z Era GG to prosze o podzielenie się wrażeniami dot. "wygody pisania" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marta028

"EraGG jest telefoniczną wersją najpopularniejszego wśród polskich internautów komunikatora Gadu-Gadu. To jedyny komunikator w telefonie, w którym użytkownik otrzymuje nieograniczony dostęp do serwisu za jedyne 1 PLN brutto tygodniowo. Użytkownik zapłaci tyle samo, niezależnie od tego, ile czasu spędzi na "gadaniu", czy też ile wiadomości prześle. W tej cenie zawiera się opłata abonamentowa za korzystanie z usługi oraz opłaty za przesyłane dane."

Znalazłam to na pewnej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności