Skocz do zawartości

Scena 3D: Teleportacja


Chalek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wrzucam moją ostatnią pracę, choć właściwie nie jest taka nowa, bo skończyłem ją już jakiś czas temu, ale pokazuję dopiero teraz. Soft: 3ds Max, Vray, Photoshop, Combustion. Nie jestem z niej do końca zadowolony, wyszło to wszystko trochę mało konkretnie, chyba zabrakło mi pomysłu na całość, część rzeczy mogłem zrobić lepiej z czego zdaję sobie sprawę. Mimo wszystko myślę, że nie jest też jakoś źle, z wielu elementów jestem zadowolony. Sporo zabawy miałem z teksturowaniem, które bardzo miło wspominam. Praca została wykonana dla 3D Total i oteksturowana wyłącznie przy użyciu Total Textures, making of ukaże się w lutowym numerze 3DCreative.

 

PS

Dzięki za pomoc, uwagi i konstruktywną krytykę dla Warin oraz chłopakow z pracy.

 

Pelna rozdzielczosc

 

1200.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie zabardzo mi sie podoba

modele i tekstury zrobiles bardzo staranni, ale nie da sie tego powiedziec o drzewach, liliaj i wodzie

najbardziej boli slaby kilmat ktory jet moim zdaniem najwazniejszy w pracach z gatunku fantasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

jak wyzej, ale jeszcze raz powtorze ze te drzewa, strasznie slabo wyszparowane. Ale ogolnie wcale nie jest zle, szczegolnie na tym mniejszym obrazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michlord

Jakbyś nie dał nazwy teleportacja to nie wpadłbym na to, że to jest ta kulka.

Może to troche zmień...

Ogólnie praca fajna. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie zgadzam się z większośćią opinii. Chyba najlepiej ujął to Klicek.

 

Touch: Chyba jednak wystarczająco widać skoro to łykneli.

Cug: Drzewa są z Total Textures, nie zmianiałem ich, to wymaskowane obrazki na plane'ach. Co do kwiatów na wodzie, to mi się podobają.

AGmakonts: Drzewa może tak jak pisałem, to fotki. Wzorek na altance to akurat banał, parę splajnów na krzyż.

_Kreska_: o drzewach już było, nie szparowałem ich, może powinienem je poprawić i to mój błąd. A na małym wszystko (prawie) dobrze wygląda ;)

michlord: no widzisz jakie to szczęście, że dałem taki tytuł ;) zmieniać nie będę praca jest skończona i nie chcę do niej wracać, poprawię się mam nadzieję w następnych.

 

Dzięki wszystkim za komentarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, teksury wydają się za szorstkie(mur)

 

Ogólnie bardzo fajna pracka.

 

BTW: Ta kulka to wysyła jakieś iskierki (może to jakiś Flare Effect, ale nie pasuje). Powinno być więcej iskierek(gwiazdek). Do okoła, teraz to wygląda jak SuperSpray z grawitacją. [Oczywiście jeżeli ta kulka teleportacyjnie przybyła tam zostawiając smuge światła, to jest to uzasadnione:)]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności