Jump to content

Wiz: Kuchnia

maat
 Share

Recommended Posts

cos za ciemno miejscami jest.

proponuje Ci wrzucic jakies materialy probne (chodzby tylko kolory zblizone do tych ktore chcesz uzyc w finalnej scenie, bez gloosy, bumpa, displacea itp, sam kolor) bo wtedy zobaczysz jak Ci sie wszystko, caly efekt zmieni.

Robienie sceny tylko na bialym czy szarym kolorze na dluzsza mete sie nie sprawdza, bo ustawisz sobie fajnie swiatlo, a wystarczy ze wrzucisz ciemniejsza podloge np brazowy parkiet i scena bedzie wygladala inaczej, bedzie ciemniejsza.

pozdrawiam;-)

Witam. Światło jak na 6 rano na wiosnę. Ach żeby tylko do wiosny:) podoba mi się taki "senny klimat". Ale jak wrzucisz materiały to podejrzewam że jeszcze Ci się trochę zaciemni scena. Daj na okno światło vraya jeśli nie masz a jeśli masz to może daj mu lekko większego multiplira..

pozdrawiam

tadzio ma całkowitą racje. dzisiaj właśnie renderowałem sobie interiora. Najpierw wszystko z jasno szarym materiałem. Miejscami wyszło baardzo przepalone. Kiedy nałożyłem część materiałów okazało się że scena jest zdecydowanie za ciemna i nad światłam praca zaczęła się praktycznie od początku.