Jump to content

Wiz: Kuchnia


maat
 Share

Recommended Posts

cos za ciemno miejscami jest.

proponuje Ci wrzucic jakies materialy probne (chodzby tylko kolory zblizone do tych ktore chcesz uzyc w finalnej scenie, bez gloosy, bumpa, displacea itp, sam kolor) bo wtedy zobaczysz jak Ci sie wszystko, caly efekt zmieni.

Robienie sceny tylko na bialym czy szarym kolorze na dluzsza mete sie nie sprawdza, bo ustawisz sobie fajnie swiatlo, a wystarczy ze wrzucisz ciemniejsza podloge np brazowy parkiet i scena bedzie wygladala inaczej, bedzie ciemniejsza.

pozdrawiam;-)

Link to comment
Share on other sites

Witam. Światło jak na 6 rano na wiosnę. Ach żeby tylko do wiosny:) podoba mi się taki "senny klimat". Ale jak wrzucisz materiały to podejrzewam że jeszcze Ci się trochę zaciemni scena. Daj na okno światło vraya jeśli nie masz a jeśli masz to może daj mu lekko większego multiplira..

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

tadzio ma całkowitą racje. dzisiaj właśnie renderowałem sobie interiora. Najpierw wszystko z jasno szarym materiałem. Miejscami wyszło baardzo przepalone. Kiedy nałożyłem część materiałów okazało się że scena jest zdecydowanie za ciemna i nad światłam praca zaczęła się praktycznie od początku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy