Skocz do zawartości

Prezentacja Apple iPhone na Macworld 07


Rascal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

omg zniszczylo mnie to doslownie w pył :) no teraz zaczynam czuc ze jestesmy w 21 wieku ;)

 

najlepsza rzecz to : scrol, przelaczanie ogladajac video, videscrinn 16:9 4:3, menu omg genialnie sie to oglada, ten koles co to prowadzil tez był genialny :)

Genialna rzecz no co tu duzo mowic, jak bede juz milionerem to napewno sobie cos takiego sprawie :D

 

no i jeszcze os mmmm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie to znajac umiejetnosc lania wody Jobs'a raczej zachowam optymizm do czasu az iPhone wpadnie w rece normlanych userow :) jako ze nie jestem fanatykiem wszystkiego co ma tylko logo Apple na sobie i jest niby cool & trendy, dosc ciezko abym sie zachlysnol wszystkim co tylko serwuja.

 

Chodz przyznam ze slogan Apple reinvented the phone jest przesadzony przeciez to juz wszystko bylo jakis czas temu nie mowiac juz o kraju kwitnacej wisni :) w ktorym telefony graja o wiele bardziej zlozona role na ktorym nowy produkt Apple nie zrobi wiekszego wrazenia.

 

Mnie zastanawia to ze skoro wyprzedza inne telefony o 5 lat to dlaczego Apple nie zaimplementowalo opcji ktore dzis sa juz standardem np. mowa o 3G, pewnie dlatego aby na kolejny Macworld Apple obwiescilo swiatu jak to reinventowali swiat internetu wprowadzajac support dla 3G w iPhone. Dla nie to dosc smieszne, do tego dochodzi nie wymienialna bateria ktora ma pasc po 1.5 roku wg. specyfikacji i brak rozszerzenia pamieci.

 

Mimo wszystko propozycja polaczenia iPod'a z telefonem i mozliwoscia mobilnego internetu ( niestety nie 3G ) jest dosc ciekawa, po jakims czasie zobaczymy w jakim stopniu sie przyjmnie iPhone czy zostanie tylko gadzetem.

 

Jak tylko sie pojawi to mam nadzieje ze sprawdze osobiscie co jest wart, jesli bedzie to udane polaczenie tego o czym mowa, to mysle ze mozna sie przestawic z iPod'a i komorki Nokia na iPhone ;) jednak czy aby napewno bedzie to az tak perfekcyjne polaczenie? zobaczymy.

 

Mysle ze jesli tylko u nas sie pojawi cena na allegro bedzie oscylowala ok. 2000-2500 zl jednak ciekawe jak to z nia bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że zaraz będzie "bitwa" między zwolennikami i przeciwnikami Apple'a ;)

Mi się iPhone podoba. Co nie znaczy, że chciałbym go mieć. Nadal preferuję telefony, które służą do dzwonienia. Wkładanie do nich bajerów raczej im nie służy. Za niedługo będzie tak, że w telefonie komórkowym będzie tyle opcji, że zanim człowiek się skapuje jak się wybiera numer to będzie musiał przebrnąć przez odtwarzacz mp3, radio, telewizor, GPSa, pralkę, lodówkę i ekspres do kawy ;) wbudowane w jeden telefon.

Nie oznacza to, że jestem jakimś zawziętym przeciwnikiem postępu w telefonach. To nawet wskazane aby tworzono telefony łatwe i przyjazne dla użytkownika. Ale iPhone? Multi-Touch? To się już dawno stosuje chociażby w palmtopach z odbiornikami GPS. Większość rzeczy nie jest wymyślona na nowo.

Po drugie patrząc na ceny to raczej plasują się one w tym wyższym przedziale. Z tego co wyczytałem (kilka tygodni temu) to najtańszy iPhone ma kosztować ok 1600 zł. Niby niewiele jak na nietypowy telefon (owszem-nowość) ale dla przeciętnego człowieka cena ta jest nieosiągalna. Za tyle kasy można dla kilku osób w rodzinie kupić ciekawe telefony.

Nie piszę, że ten telefonik się nie przyjmie. Pewnie się przyjmie ale nie w naszym kraju :)

 

P.S. Popatrzcie jak publika wariuje jak na ekranie prezentacji pokazuje się ikonka. Ledwo pokazano ikonkę z telefonem a ludzie już klaskali jakby ikonki nie widzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirk, popieram, nadmiar bajerów nie służy sprzętowi. Według mojego kolegi, serwisanta ipodów i MP3, gdy go pytałem, czy sobie kupować pendrive'a, czy od razu MP3, stwierdził, że bez wątpienia pendrive'a, bo MP3 pada znacznie częściej i transfer ma mniejszy, choć niby kości te same.

Innymi słowy ostatni zestaw wielofunkcyjny, jaki miałem, który działał dobrze i bez zarzutu, to był szwajcarski scyzoryk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co ci 3g ? do wideo konfrencji chyba tylko ? ;) przeciez system oferuje wszystko w zasadzie co 3g oprócz widokonferencji jezeli sie myle to mnie popraw :)

 

Co do bajerow, to rozwiazania techniczne dla mnie sa super, wiadomo ze bedzie to troszke inaczej wygladalo jak wpadnie w lapki userow :)

 

nie wiedzialem ze bateria bedzie taka lipna, no ale trudno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły ten iPhone, pomysł świetny,ale ja osobiście wolę przyciski - wyobrażam sobie jak będzie wyglądać taki iPhone po miesiącu użytkowania przez przeciętnego obywatela USA, dodajmy do tego nie do końca czyste ręce użytkownika i zamiast klawiaturki, cała machineria zafajdana ;].

Co do technologii jaką włożyli w ten projekt, to jestem pod wrażeniem - szczególnie ten sensor :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności