Skocz do zawartości

Pojazd 3d: AUDI RS 6


inespew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by inespew

Blood_brother- grilla standardowo, zrobiłem sześcio kąt, spłaszczyłem go i później kopiowiałem z włączonym 3d snap, następnie zaznaczyłem Rederable i ustawiłem grubość.

 

standardowo, hmmm... a jakoś żeś niewiedział wcześniej :] może zachowam się teraz nieprzyzwoicie, ale strasznie denerwuje mnie, jak ktoś nie napisze choćby skromnego \"dzięki\" po tym, jak mu się pomaga... w końcu to nie boli a od razu człowiekowi robi się miło, bo widzi, że osoba ktorej pomaga docenia tą pomoc, a ty niedość że jakoś nie potrafiłeś tych sześciu liter napisać, to jeszcze piszesz komuś, że grilla zrobiłeś standardowo... tak jakby to było tak oczywiste (tyle że sam na początku nie wiedziałeś jak to zrobić, dopiero po tym jak ci to opisałem)... pewnie zrzędze teraz jak stara baba, może też pomyślisz, że uważam się za niewiadomo kogo, ale ja poprostu mówię (piszę :)) to co myślę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozak tak sie składa, że ten sposób na zrobienie grilla znałem wcześniej i myślałem, że ktoś zaproponuje inny sposób. Ale i tak jestem Ci wdzięczny za pomoc i chciałem Ci podziekować dopiero jak skoncze model :) (nie wiem kiedy update-brak czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz tego niepoprawionego jeszcze buga model jest naprawdę dobry, tylko mam wrażenie, że dałeś zbyt małego chamfera na nadkola, przez co za bardzo zlewają się z karoserią, zwłaszcza że na blueprintach są ostrzejsze... zrobisz kilka poprawek i model będzie pierwsza klasa :)

trzymaj się [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności