Jump to content

Teczka 2D: autka

Stachu
 Share

Recommended Posts

co do kanciaków jeszcze, to sie nie zgodze, w latach 90 zwłaszcza ,samochody miały raczej obłe kształty, teraz są bardziej kanciaste tzn. mają ostre krawędzie porównaj choćby astre 1 2 i 3 (coraz bardziej kanciaste ;) tak samo jest z audi, ford, fiat, dełu :p itd.

Co do projektowania aut się zgadzam - stylistyka aut jest wymyślana z reguły jakieś 10 lat na przód, a wykonanie auta od rozpoczęcia konceptu do zejścia pierwszej sztuki z lini produkcyjnej ok 3 lat:) w 80-90 krulowały świetne forydy sierra i tego typu. Co do rysunków, Stachu pamiętam jeszcze Twoją galerię, jak była bardziej galerią "Strachu" i jak Cię wtedy jechali - a to były początki, no i widać, Ci którzy mówili, że się uczysz mieli racje bo teraz już moim zdaniem bardzo fajnie:) Kształty fakt ie proporcjonalne ale przecieżto są concept arty i o to w tym chodzi:D mercedes najfajniejszy - reszta fakt, ciutke przestarzała jak na dzisiejsze czasy - radze pooglądać najnowesz concept cary żeby załapać nową stylistyke:) pozdro:) jest good!

No leprze niż poprzednie prace..... ale półki co to ołówkiem dożo dużoo lepiej ci koncepty wychodzą. Szczególnie podoba mi sie twoja kreska... a tutaj jest strasznie sterylnie :> No ale ja sie nie znam...sam od niedawna macham tabletem i wiem jak to jest przestawić sie na ten kursor na ekranie :)

Pozdrawiam

No leprze niż poprzednie prace..... ale półki co to ołówkiem dożo dużoo lepiej ci koncepty wychodzą. Szczególnie podoba mi sie twoja kreska... a tutaj jest strasznie sterylnie :> No ale ja sie nie znam...sam od niedawna macham tabletem i wiem jak to jest przestawić sie na ten kursor na ekranie :)

Pozdrawiam

dużo lepiej, to pewnie datego że całe życie ołówkiem robię a kursorem dopiero niecały miesiąc ;>

no :> prędzej czy później wczujesz sie w tableta i będziesz śmigał nim jak ołóweczkiem.... a kto wie może i nawet lepiej niż ołóweczkiem :)

Grunt to.... ziemia.... znaczy sie ilość godzin spędzonych z tabletem :>

tak czy inaczej czekam na następne koncepty. Pozdro