Skocz do zawartości

Teczka 2D: autka


Stachu

Rekomendowane odpowiedzi

No to jako pierwszy to dam taki koncepcik zrobiony mazaczkami i troche podpicowany w ps (nie śmiejcie się z tego czerwonego, to miał być taki efekt ale sie jeszcze nie znam na tym ;p)

121.jpg

i jeszcze 3 inne

123.jpg

125.jpg

122.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co do kanciaków jeszcze, to sie nie zgodze, w latach 90 zwłaszcza ,samochody miały raczej obłe kształty, teraz są bardziej kanciaste tzn. mają ostre krawędzie porównaj choćby astre 1 2 i 3 (coraz bardziej kanciaste ;) tak samo jest z audi, ford, fiat, dełu :p itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do projektowania aut się zgadzam - stylistyka aut jest wymyślana z reguły jakieś 10 lat na przód, a wykonanie auta od rozpoczęcia konceptu do zejścia pierwszej sztuki z lini produkcyjnej ok 3 lat:) w 80-90 krulowały świetne forydy sierra i tego typu. Co do rysunków, Stachu pamiętam jeszcze Twoją galerię, jak była bardziej galerią "Strachu" i jak Cię wtedy jechali - a to były początki, no i widać, Ci którzy mówili, że się uczysz mieli racje bo teraz już moim zdaniem bardzo fajnie:) Kształty fakt ie proporcjonalne ale przecieżto są concept arty i o to w tym chodzi:D mercedes najfajniejszy - reszta fakt, ciutke przestarzała jak na dzisiejsze czasy - radze pooglądać najnowesz concept cary żeby załapać nową stylistyke:) pozdro:) jest good!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki powelt i wszystkim za komenty :)

postaram się robić troche bardziej kosmiczne jak wy to mówicie 20 lat w przód :)

niedługo coś dam

(szkoa że nie mam tabletu bo tego merca by się fajnie zrobiło :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No leprze niż poprzednie prace..... ale półki co to ołówkiem dożo dużoo lepiej ci koncepty wychodzą. Szczególnie podoba mi sie twoja kreska... a tutaj jest strasznie sterylnie :> No ale ja sie nie znam...sam od niedawna macham tabletem i wiem jak to jest przestawić sie na ten kursor na ekranie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No leprze niż poprzednie prace..... ale półki co to ołówkiem dożo dużoo lepiej ci koncepty wychodzą. Szczególnie podoba mi sie twoja kreska... a tutaj jest strasznie sterylnie :> No ale ja sie nie znam...sam od niedawna macham tabletem i wiem jak to jest przestawić sie na ten kursor na ekranie :)

 

Pozdrawiam

 

dużo lepiej, to pewnie datego że całe życie ołówkiem robię a kursorem dopiero niecały miesiąc ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no :> prędzej czy później wczujesz sie w tableta i będziesz śmigał nim jak ołóweczkiem.... a kto wie może i nawet lepiej niż ołóweczkiem :)

 

Grunt to.... ziemia.... znaczy sie ilość godzin spędzonych z tabletem :>

tak czy inaczej czekam na następne koncepty. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności