Skocz do zawartości

Teczka 2D: Łukasz Misztela


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

przejzalem kila twoich prac popracuj nad kóleczkali i perspektywa a bedzie szlo w dobrym kierunku troche mi nei bardzo pasuja takie wyswiechtane te rysunki ale cóz widocznie taki twój styl i zróznicuj troche kreske odpowiednio do powierzchni, i nie sadze zeby np to czrne kóleczko przy wlewie do czajnika byla az tak czrne tak samo zwruc uwage na kontrasty jakie sa cienie a jakie przedmioty bo napewno nie sa takie same

 

Powiodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szantak" moze i perspektywa sie sypie ale zabardzo tego nie widze mozesz wskazac co jest nie tak, jedynie to chyba raczka od czajnika moze robic taka jazde bo byla krzywa:)

 

"yookeer"

faktycznie dol juz odpadl:)bo tam jest draperja czego zabardzo nie lubie

dzis bede szkicowal troszke by sie podszkolic:)

 

"ferni" - "wyswiechtane" dlatego ze lubie cos realnego a raczej hiperrealnego:)

 

pozdro dzieki za posty

 

i kolejna praca

"czosnek"

format 20x18cm

 

czosnekqw4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papryczka fajna, garnki fajne,fajnie metal zlapany. Co do warzyw-nie pierdol przyzwoitego rysunku takim nudnym tlem-tło to 50% sukcesu na fajny rysunek. Papryczka ujdzie nawet z tym bialym ,chociaz mogles dodac jakis cien pod nia jezeli jak mowisz lubisz"real"bo latajacych papryczek to ja nie widzialem. Ale czosnku to ci nie podaruje-co to k#$*a za tło? Po co jakies białe szmery-bajery dookola? Rysujesz ,starasz sie a an koniec takie gnioto-tło walisz ktore czyni caly rysunek gniotem. Swoja droga płaski ten czosnek:p pozdro!

 

PS no i cwiczyc elipski bo krzywe;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miriam :) oj tak zabralem sie znow za malowanie:)

 

nicponim hmm co do tego to ja tam widze jeden rysunek reszta to obrazy

co do czosnku to biale cos wolol to sa upiny taka blonka wokol jak bys nie wiedzial a nie jakies "szmery bajery" co do tla to nie wymyslam z bani tylko maluje tak jak bylo

i jest roznica miedzy rysowaniem a malowaniem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cwicz cwicz cwicz,bo na tą "blonkę " czosnkową nie wyglada. i nie mow mi ze tlo bylo cale czarne- nie wime na czym to lezalo,ale na bank calutkie czarne nie bylo;/

 

Dzieki mistrzu za podpowiedz,odnosnie roznicy miedzy rysowaniem a malowaniem;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:)

Panie Prorok601 tak tak znam znam:) moze jak sie przelame to zaczne smigac na takim formacje jak Ty:) a propo ta kobietka zielona na tym obrazie w pracowni jest niezla:)

 

a ja dalej jade z koksem i staram sie nei dlubac tylko na czas kolo 4h taki akryl na plotnie format 38x29cm

 

pozdrawiam

54702514lx5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm juz te prace kiedys widzialem:) i sa fajne a nie dopieszczalem detali bo nie moge mam od tego odejsc wiec robie szybsze prace walczac z kolorem

hmm i ta martwa tymona jest spox ale znam lepszych wypasow:)

 

http://img513.imageshack.us/img513/5540/77ns5.jpg

 

http://img102.imageshack.us/img102/6946/76nu7.jpg

 

hmm fajne oleje??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

fajnie fajnie...ten mloteczek podoba mi sie najbardziej chociaz wydaje mi sie ze perspektywa sie troche zalamala w jego gornej czesci ;) tylko kurde nadal duzo brakuje do hiperrealizmu :( niestety ;/ ale spoko loko bedzie dobrze

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze dobrze walcz z kolorem , tez mam z tym wielki problem

,jednak mysle ze co jak co, ale perspektywa to nie szczegolik a fundament calej pracy :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności