Skocz do zawartości

Modele 3D: praca w toku


geno7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Ostatnio wziąłem się znowu za modele:) po jakiejś dwuletniej przerwie :)

Moje doświadczenie jest bardzo małe, bo nie miałem z tym zbyt dużo do czynienia.

Pozwoliłem sobie założyć temat w którym chciałbym umieszczać swoje pracki.

Mam nadzieje ze zdobędę trochę informacji i niezbędnej wiedzy.

 

Na pierwszy ogień wrzucam robota bojowego, którego zrobiłem na podstawie swojego arta http://www.digart.pl/zoom/230822/pole_bitwy.html

Model miał być w miare prosty i zbudowany z malej ilosci polygonow, ale chyba brakuje mi w tym konsekwencji bo jak dla mnie to juz bardzo skomplikowany wyszedł :)

render2.jpg

render1.jpg

Za wszelkie uwagi będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

całkiem ladne tylko tej główki nie widac

 

Jakbym spotkał takiego robota, wrogo do mnie nastawionego to nie martwiłbym się, gdzie jest głowa tylko tym, jak uciec przed takimi spluwami:P

 

Ładny model, świetny szkielet, ładne naramienniki. Te krzywizny dodają mu uroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gedeon-Jakbym spotkał takiego robota, wrogo do mnie nastawionego to nie martwiłbym się, gdzie jest głowa tylko tym, jak uciec przed takimi spluwami:P

 

 

No widzisz a ja chciałbym spojrzec mu gleboko w oczy zanim mnie rozpieprzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym Razem wpadłem na pomysł żeby zrobić sobie jakąś postać ludzką.Chciałem zrobić współczesnego żołnierza, z lekko futurystycznymi akcentami.Narazie w całości wymodelowałem główke.Tylna cześć jest nieco bardziej niedopracowana bo i tak bedzie miał chelm.Wieczorkiem może wrzucę nieco wiecej a narazie sama głowa.

Za wszelkie uwagi będę bardzo wdzieczny :)

 

glowa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki adam. Jak tak patrze na siatke to widze ze strasznie sie Zamotalem :)

siatkabok.jpg

siatkafront.jpg

 

Wrzucam to co mi sie udalo narazie zrobic.Jeszcze sporo szczegółów do zrobienia.Narazie myśle ze poprzestane na popiersiu bo zrobienie całej postaci to troche za duże wyzwanie jak dla mnie.

 

zolnierzrender1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Mowiłem na razie poprzestałem na popiersiu z tego względu że chcialbym potrenować teraz robienie teksturek.Myśle że jak sobie poradze z tym modelikiem to pomysle o zrobieniu jakieś całej postaci.A na wrzucam to co do tej pory wystrugałem :)soldierrender1.jpgrazie

soldierrender2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

no jestem ciekawy jak go po-teksturujesz, model dość przyzwoity, faktem jest że przydało by się zmienić to co napisał poprzednik, pomyśl nad tym

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"model dość przyzwoity" : >

 

jesli to jest "model dość przyzwoity" zwazywszy na 2-letnia przerwe kolegi to mysle ze przynajmniej polowa ludzi, ktorzy bawia sie grafika powinna sobie odpuscic : >

 

a co do spasowania elementow ... to proponuje obejzec deske rozdzielcza jakiegos samochodu (oczywiscie pod katem spasowania elementow) jeszcze raz zadac pytanie czy wyglada to az tak zle ...

 

moim skromnym zdaniem wyglada to naprawde dobrze ...

 

Ps. z przyjemnoscia zobaczylbym oba modele z malowanymi przez ciebie texturkami ... bo z tego co widzialem to photoshopa tez "dosc przyzwoicie" :P opanowales :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wam za uwagi.Myśle że faktycznie usune te szpary pod tarczami na klacie (jesli dobrze zrozumialem to tu jest problem)

AGmakonts: nie wiem czy dobrze zrozumialem, ale chyba chodzi ci o faldy na mundurze? jesli tak to przyznam sie ze jeszcze nie opanowalem dobrze robienia takich naturalnych faldek

zipper: tak photoshopa mam dobrze opanowanego pod kątem digitalpaintingu, jeesli chodzi o robienie teksturek to sie dopiero okaże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności