Skocz do zawartości

Zły Error Atakuje!


misiold

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem otóż kiedy staruje mi max wyświetla mi się owe okienko:

erroreksl3.jpg

Nic nie pomogła reinstalacja Max'a, może przeinstalować Windows?

Albo to znak, że pora przesiąść się na inny soft np.Maye albo Blendera [choć blender i te jego badziewiaste GI]

Podam jeszcze konfiguracje jeśli to może pomóc w rozwiązaniu problemu:

AMD Athlon64 3000+ | 1,25GB Ramu DDR | ATI FireGL X3 Pro | Płyta z nForce2 |

 

Podejrzewam, ze winna może być karta, choć przyznam, że jakoś nie mogę znaleźć przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no nic, skasuj maxa łacznie ze wszystkimi folderami porozrzuconymi po systemie (na wszelki wypadek), nastepnie pokasuj wszystkie wpisy w rejestrze. jesli uzywasz np v-raya to zrob analogicznie to samo. idealnie wyszysc rejestr ze wszystkiego zwiazanego z maxem. po wykasowaniu koniecznie zrob restart i zainstaluj. w ostatecznosci reinstalka windy na 99% pomoze

 

ps. tak przy okazji, czemu nie skontaktujesz sie z pomoca techniczna? nawet w komunikacie pisza... :D

 

ps2. u mnie nigdzie nie ma pliku rollup.ccp, poszukaj u siebie wyedytuj i spawdz co z ta 356 linią. chyba nie reinstalowales maxa w tradycyjny sposob przez instalator? bo tym sposobem nie wszystko instaluje od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rollup.cpp jest to jeden z plików kodu źródłowego programu co wyjaśnia fakt że go nie widać. Ten plik jest prawdopodobnie odpowiedzialny za kontrolowanie animacji (tyle udało mi się znaleźć w necie), ale niestety nie znalazłem sposobu jak usunąć ten błąd, jedynie jest jakiś artykuł po japońsku ale chyba niewiele z tego zrozumiemy :/

Dlatego najlepszym sposobem będzie reinstalacja systemu, nie polecam czyszczenia w rejestrach ponieważ to nie jest tak że wszystkie śmieci są w jednym miejscu ;], lepiej kupić kilka czystych płytek, przegrać z twardziela to co najważniejsze i zrobić format :)

 

Pozdrawiam,

charlie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dla Ciebie lepiej spedzic przy reinstalacji godzine a potem kolejnych kilka zeby doprowadzic system do wlasnych upodoban, usowanie wpisow juz wielokrotnie ratowalo mnie przed tymi bezsensownymi formatami, o system trzeba dbac, wtedy moze chulac latami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolega misiold zna się na rejestrze to proszę bardzo niech próbuje wyrzucać wszystkie pliki z katalogu Autodesk w rejestrach ale niech potem się nie zdziwi jeśli problem nadal będzie występował a może to być spowodowane tym że niektóre wpisy pozostaną zapamiętane w katalogu Windowsa a wtedy to już tylko życze powodzenia w poszukiwaniach, pewnie spytacie czemu w katalogu Windows. Otóż niektóre programy, dajmy za przykład Norton AntyVirus specjalnie chowają tam swoje pliki, aby po utracie ważności licencji użytkownik nie mógł bezprawnie odnowić licencji reinstalując program. Może to jest tylko w programach trialowych i licencjonowanych (np. półrocznie) - czy Autodesk ma takowe zabezpieczenia - tego nie wiem, ale jak chcesz to próbuj, wkońcu to twój komputer :].

 

Powodzenia i pozdrawiam,

charlie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no na razie wszystko gra, wystarczyło wyinstalować 7 i wgrać 6 i na razie wystarcza a potem jak będę miał czas rainstalka Windy bo z doświadczenia wiem, że to jedyny sposób na takie fanty.

 

Wychodzi w sumie na to, ze charlie ma racje ponieważ wykasowanie danych z rejestru nie zawsze pomaga i tym razem nie dało to zamierzonych efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności